Najruzniji Golf 5 ikad

Najruzniji Golf 5 ikad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ja samo neznam zasto sve ijedno auto koje nije FABRIKA odma je ruzno i to,,,pa tazumite ljudi malo i one koje vole plasticarenje i to,,pa zar svi trebamo stvaljat rubove od g60,rally front itd,,,pa postoji i drugi nacin tuninga,,,ccc
 
Član
meni se zadnji branik ne svidja jer je kao neka kombinacija ovih lajsni sa prednjeg branika od r32... opet mislim da auto nije zavrsen jer fali auspuh, lajsne u boji auta, i jos neke stvari... ugl. sve bi to se dalo popraviti, u pod, kakve 18", lajsne u boji auta, led stope kakva dobra rora i malo prepraviti zadnji branik...:D
 
Sarajlic je napisao(la):
ja samo neznam zasto sve ijedno auto koje nije FABRIKA odma je ruzno i to,,,pa tazumite ljudi malo i one koje vole plasticarenje i to,,pa zar svi trebamo stvaljat rubove od g60,rally front itd,,,pa postoji i drugi nacin tuninga,,,ccc

Postoji , ali kad nesto stoji na autu ko žabi kondom onda to nije lijepo ;)
 
Administrator
velikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii potpis za sarajlicev post...
postoji li neki drugi vid stylinga osim germana...
uvijek se o ovome raspravlja na forumu... i bezveze je otvarati temu samo zbog ovoga... cudi me da modovi to ne lockaju...
kao sto neko rece, mozda je zimski setup, odignut, ratkape, mozda ima kakve mocne felge pa ga zagewinda i onda svi bale za njim...
 
Član
http://www.vwtuningmag.com/kerscher-vw-golf-v/
to je taj body kit.
sa ovim felnama mnogo ljepse izgleda.
Ako je otvorena tema za ovog golfa onda treba otvarati za svako auto na zimskom setup-u
 
ja ne govorim da treba furat samo german al treba gledat sta stoji autu a sta ne to je poenta a ne znam sta da uradi meni ovo nije za 5ice, ima drugih izvedbi branika i pragova a da nije german a nije ovako grdno...moje misljenje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top