Najruzniji Golf 5 ikad

Najruzniji Golf 5 ikad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Unaprijed se izvinjavam, znam da postoji tema anti-t ali nisam mogao da nadjem, evo ga frisko uslikan u mostaru, ja u zivotu ruznije auto nisam vidio...
20110206-ti5unrsyjqwpsjeapyqwp7xaet.jpg

20110206-n8fdwsyhbtcjt5s4ntx9ugmrf3.jpg

s prijeda je jos katastrofalniji, ali me bilo stid da slikam :D ovo je bilo samo u prolazu...
 
Član
zali boze petice, jesul ovo makedonske table na njoj,ako jesu onda me ne cudi ovaj izgled
 
BHT Ovisnik
voza se vec par dana po mostaru,viđam ga,odvratan je i naprijed,mozda ga neke felge bar malo izvuku iz ove ruznoce kad dođu topli dani...
 
Član
mislim da bi trebao ocnog da posjetis, da ima 19ke ovo je krajnji neukus.. kontenjer je ljepsi
 
Član
Ne kažem da je dobar, daleko od toga. Al da je zaslužio takvo zgražanje i otvaranje posebne teme, NE.
 
Član
ja sto na slikama vidim nije mi toliko pre pre prelose, jeswt da nema nekog smeka, ali vala nije preruzan :/ i vjerujem da mu je ovo zimska "obuca" :S
 
Ovo je body kit od njemackog Kerschera...Sad cu da probam naci nesto o njemu..

evo jedan primjer golfa 6
http://fancytuning.com/2010/05/kerscher-vw-golf-vi-body-kit/


Evo malo i cijena i vise informacija o svemu..

http://www.kerscher-tuning.de/styling/index.php?marke=VW&typ=Golf%205%20(1K)

I ja se ne slazem s tim da je to najruniji golf..Znam samo da nije po mom nekom stilu, da ja tako nes radim...Al ima neko sto to voli bas ovako...I nije bas jeftina ova marka...
 
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
odvratan je... zadnji branik pragovi fuj, lajsne nisu u boji auta a ima neki extreme look auto je bas neukusno sredjeno...

Hmm, nemora znaciti da je auto zavrseno do kraja:icon_smile:
Mogo bi se on dosta popraviti vjeruj mi..Vidis da je dignut puno, zamisli da ostane ovakav,lajsne da bubne u boju auta, zakuca ga u pod i neke felgice 19 crne, siroke... Dobijo bi dosta na izgledu...Al kao sto rece nije moj ukus..Al moze se odradiiti da bude sve kako treba...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top