Najruzniji automobili

Najruzniji automobili

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
4pontiac_aztec.jpg

Cars%2047b%20006.jpg

chevrolet_lumina_apv.jpg

eto
 
Član
Daj ljudi prije slike pisite koji je auto u pitanju, ovako samo pravimo galeriju bez ikakvog reda
 
Član
Lancia Y...fele su extra, al auto je fuj...

fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]

a i ovaj Twingo je brate nekakav gadan....pogotovo s ovom bojom

fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]

ružna Miata, ružnaaaa

fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
aston martin:icon_question::cool::icon_smile:

Vjerovo ti ili ne ovo jeste concept novog aston martina, posto je zajedno sa jaguarom u vlasnistvu Tate, izgleda da ce i oni poceti praviti Nano like automobilie, Nanu li im Tatarsku:lol::lol::lol:
 
Kome je to EVO II 190E ruzan jbt,meni jedan od najjebackijih mercedesa (a malo je takvih) :D

I vidi ovog matere ti Miata mu ruzna i to ne samo ruzna,nego medju najruznijim autima u historiji,eto nek je Golf lV ljepsi,joooj :icon_mad:

To je auto dizajnirano na bazi britanski roadster-a,valjda to nesto govori
 
Član
Meni je vala ovaj aston martin dobar pravo..
Kako erol kaze, sve je stvar licnog ukusa... ovo je ustvari tema, ko je je auto kome ruzno...bezze...
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Kome je to EVO II 190E ruzan jbt,meni jedan od najjebackijih mercedesa (a malo je takvih) :D

I vidi ovog matere ti Miata mu ruzna i to ne samo ruzna,nego medju najruznijim autima u historiji,eto nek je Golf lV ljepsi,joooj :icon_mad:

To je auto dizajnirano na bazi britanski roadster-a,valjda to nesto govori

uporedi ostale mazde i ovu života ti.... malo auto brate, po meni bezze. A da sam rekao da je jedna od najružnijih u historiji, ajd se vrati pa vidi... poprilično je konfliktna ova tema. Nema objektivnosti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top