Najruzniji automobili

Najruzniji automobili

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
8968017ata9.jpg
 
golf je prelijep meni ne znam sta je ruzno na njemu ne kontam auto koji bi dosta raje voljelo imati za sebe:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Ima takav golf u mom komsiluku i svaki put kad ga vidim dodje mi da placem koliko je ruzan samo....
Cak sam se vozio u njemu,,,,jednom rijecju to auto je meni CIGANIJA hahaha
 
renault_fan je napisao(la):
Ima takav golf u mom komsiluku i svaki put kad ga vidim dodje mi da placem koliko je ruzan samo....
Cak sam se vozio u njemu,,,,jednom rijecju to auto je meni CIGANIJA hahaha

ok tvoje misljenje postujem al se ne slazem sa tobom da je ruzan :icon_question::icon_question: i da je ciganija :icon_rolleyes: nigdje veze al ajde tvoje misljene nek ti bude al je ovo lijepo zato CIGANIJA I PLACEM KAD VIDIM KAKO JE RUZAN HAHHAHAHAHAHA
 
BHT Ovisnik
ako ti je taj reno ruzan onda sigurno nisi vidio ovaj:D
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=24174
 
hahhahahhhhhahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhahahahahhahahahhaha:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ooojjjjjjj sto me nasmija hahahahhaha do suza hahahahhahahhaha sta je ono limited edition :):):):):):) i jos cabrio hahaha
 
Početnik
vala opet je onajcantry kako se vec zove ruzniji...bar meni...a i logicni su vase reakcije na njeg...:lol::lol::lol:
 
Ova tema je krenula u totalno pogresnom smijeru,pretvorilo se u podjebavanje jedni drugih.Vw fan vs Renault fan vs blabla

Uostalom ruznosca odnosno ljepota je stvar ukusa,nhf al glupa tema :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top