Najruznija fabricka auta

Najruznija fabricka auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gox

Član
po meni je najrunija ova lada riva i to karavan oca mi nema sarafa na njoj da ono šatro kazes ma simpatican je
 
Član
GOX01 je napisao(la):
ISAO SAM NA MORE S MULTIPLOM AUTO JE LUDO KO STRUJA I NIJE RUZNO SEKUNDE JEDINSTVENO JE KO SVEMIRSKI BROD

Auto je dobro za vozit... neki dan kod nas kupili u organizaciji, full oprema 2002 godina... auto strašno dobro ide, JTD motor, u odnosu na TDI (110hp) je puno puno bolje... udobro i td... ali što je ružno, to je priča za sebe :D

Za cijenu ovog auta i nema šanse neko bolje ili ljepše kupit...

amc-pacer.jpg

:lol:
 
BHT Ovisnik
cuj jetta:icon_mad: sram vas bilo,al prvi put i to cujem,al dobro svatko ima svoj ukus,isto kao sto ja ne podnosim nikako kocku E30,ne kazem da je toliko ruzna,u scanera je perverzna,al et
 

gox

Član
antrax je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
ISAO SAM NA MORE S MULTIPLOM AUTO JE LUDO KO STRUJA I NIJE RUZNO SEKUNDE JEDINSTVENO JE KO SVEMIRSKI BROD

Auto je dobro za vozit... neki dan kod nas kupili u organizaciji, full oprema 2002 godina... auto strašno dobro ide, JTD motor, u odnosu na TDI (110hp) je puno puno bolje... udobro i td... ali što je ružno, to je priča za sebe :D

Za cijenu ovog auta i nema šanse neko bolje ili ljepše kupit...

amc-pacer.jpg

:lol:

nije drug ruzna samo ne mozes da shvatis njenu namjenu ona je porodicno kulersko auto ima prostora udobna FUTURISTICKI DIZAJN odignuta fino nije skupa JOS KAD JE 4X4 ma ljepota na kraj svijeta s njom nek SU KADET I TAKO TA AUTA LIJEPA (bez uvrede nekim clanovima )
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
cuj jetta:icon_mad: sram vas bilo,al prvi put i to cujem,al dobro svatko ima svoj ukus,isto kao sto ja ne podnosim nikako kocku E30,ne kazem da je toliko ruzna,u scanera je perverzna,al et

don't touch the legend;)
kenjajte vi o multipli,u nju stane 6 putnika:cool:
a to sto naprijed ima okruglih farova vise nego reflektor na stadionu je druga prica
a recimo,ovaj ford ka,tako i vecina korejskih auta,imaju u sebi ono nesto,il ti se svidja,il ti je ruzan,nema izmedju:D
ima onaj pontac,jedan,po zenici zuji jedan primjerak,meni je pravo agli :D
1141785512_dfd51c4fc1.jpg

fak mi direktli ako je bio trijezan ovaj sto ga je dizajniro:lol:
 

gox

Član
edoze je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
cuj jetta:icon_mad: sram vas bilo,al prvi put i to cujem,al dobro svatko ima svoj ukus,isto kao sto ja ne podnosim nikako kocku E30,ne kazem da je toliko ruzna,u scanera je perverzna,al et

don't touch the legend;)
kenjajte vi o multipli,u nju stane 6 putnika:cool:
a to sto naprijed ima okruglih farova vise nego reflektor na stadionu je druga prica
a recimo,ovaj ford ka,tako i vecina korejskih auta,imaju u sebi ono nesto,il ti se svidja,il ti je ruzan,nema izmedju:D
ima onaj pontac,jedan,po zenici zuji jedan primjerak,meni je pravo agli :D
1141785512_dfd51c4fc1.jpg

fak mi direktli ako je bio trijezan ovaj sto ga je dizajniro:lol:

felge su jake ko beton :lol::lol::lol:
 
Član
Aleko, Samara, Florida, Wartburg....
ma brate... prelazni period socijalsticke emancipacije...
Svaki je odvratan na svoj nacin.. ali 90-tih to nisu bili losi automobili, oni su imali status koji su korejanci imali pre 8-9 godina! Fuj, bljak... al ide! :cool:

Jetta je lep auto, ali iskreno, ova varijanta sa dvoje vrata malo cudno izgleda zbog malog medjuosovinskog raspona a opet dugacke guzice.... mada, kao svaki VW moze da se sredi ili unakazi! Kockica je jedan od najlepsih automobila ikada napravljenih, kada kazes BMW prvo pomislim na E30-ku, kult je poput GTI-a...
Subjektivan stav predstavlja sta je lepo a sta ne, dosta zavisi od iskustva i kontakta sa automobilima, ali kako god, Amerikanci imaju najodvratnije automobile, govorim o onim satro prosecnim limuzinama.... :smajli29::smajli29::smajli29:
 

F-1

Član
@deez; Slazem se,stvarno amer.vozila su najodvratnija,...ali,sto se ticeovog socijalistickog prelaznog perioda od 90-tih,ovaj florida ne pripada tom vremenu(mada proizvodjac jos misli da zivi u tom vremenu).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top