Najruznija fabricka auta

Najruznija fabricka auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
andre306 je napisao(la):
hard tu biliv mi sohos da je nekom ruzan najnoviji civic type s????

meni jest,svako ima svoj ukus,a meni ovo auto nikako ne djeluje normalno,sav je nekako ko svemirski. :icon_sad:

KIA Opirus

 
meni se Lancia Thesis licno svidja, po meni je ''najljepsi'' auto ovaj:
SsangYong-Actyon_2006_photo_01.jpg
 
Član
GOX01 je napisao(la):
antrax je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
ISAO SAM NA MORE S MULTIPLOM AUTO JE LUDO KO STRUJA I NIJE RUZNO SEKUNDE JEDINSTVENO JE KO SVEMIRSKI BROD

Auto je dobro za vozit... neki dan kod nas kupili u organizaciji, full oprema 2002 godina... auto strašno dobro ide, JTD motor, u odnosu na TDI (110hp) je puno puno bolje... udobro i td... ali što je ružno, to je priča za sebe :D

Za cijenu ovog auta i nema šanse neko bolje ili ljepše kupit...

amc-pacer.jpg

:lol:

nije drug ruzna samo ne mozes da shvatis njenu namjenu ona je porodicno kulersko auto ima prostora udobna FUTURISTICKI DIZAJN odignuta fino nije skupa JOS KAD JE 4X4 ma ljepota na kraj svijeta s njom nek SU KADET I TAKO TA AUTA LIJEPA (bez uvrede nekim clanovima )


ja mislim da ej kadet bio auto evrope 85 godine
 

gox

Član
quattro je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
antrax je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
ISAO SAM NA MORE S MULTIPLOM AUTO JE LUDO KO STRUJA I NIJE RUZNO SEKUNDE JEDINSTVENO JE KO SVEMIRSKI BROD

Auto je dobro za vozit... neki dan kod nas kupili u organizaciji, full oprema 2002 godina... auto strašno dobro ide, JTD motor, u odnosu na TDI (110hp) je puno puno bolje... udobro i td... ali što je ružno, to je priča za sebe :D

Za cijenu ovog auta i nema šanse neko bolje ili ljepše kupit...

amc-pacer.jpg

:lol:

nije drug ruzna samo ne mozes da shvatis njenu namjenu ona je porodicno kulersko auto ima prostora udobna FUTURISTICKI DIZAJN odignuta fino nije skupa JOS KAD JE 4X4 ma ljepota na kraj svijeta s njom nek SU KADET I TAKO TA AUTA LIJEPA (bez uvrede nekim clanovima )


ja mislim da ej kadet bio auto evrope 85 godine

MA JARANE DZABA MU DA JE BIO AUTO SVIJETA

Frenkie-3B je napisao(la):
Lancia Thesis




Honda Civic


renault megane






DRUG MI IMA OVU LANCHIU OVO JE RAKETA ;)
 
Član
Gospodo o ukusima se ne raspravlja, nešto može da ti se sviđa ili nesviđa
a možeš da budeš i ravnodušan.
Ali ovaj Nelle_G-tova fotografija je fakat pola auta:lol::lol::lol:
 
definitivno najgadnije auto odzada
c4vts-ouverture.jpg


s obzirom na pocetak proizvodnje...daleko lose...a dizajner je...ili retardiran ili je pod nekim tabletama il mu je mali ubacia svoj crtez u aktovku
Dacia_Logan_rd_vl.jpg
 
Član
Ja koliko vidim, ovde ima ljudi koji ne vole automobile...
:D...
Postoje pravci i klase automobila, nisu svi koncipirani i dizajnirani za iste svrhe, stoga dosta modela moze varirati od subjektivnog vidjenja lepo-ruzno!

Renault Megane, Lancia Thesis, Honda Civic ruzni automobili??????? :icon_eek: :icon_biggrin:
Dacia se jos uvek cupa iz forme socijalizma, a voznim karakteristikama ni malo ne zaostaje za kvalitetnim evropskim automoiblima, kroz jedno, pet godina doci ce i daci na svoje kao Seat i Skoda... Zadnji kraj je ogavan, ali onaj Logan MCV je bas gotivan auto.
Ford je poznat po svojoj prolupanoj i nedefinisanoj formi dizajna kroz 90-te godine, a morate priznati da se sada popravio.
Majka svih ruznih automobila je Tavria.... nije postao kult da bismo mu oprostili defektan izgled! :lol:
Tuning je najneukusnija forma lecenja kompleksa i skretanja paznje na sebe. :lol:
 
Član
deez je napisao(la):
Ja koliko vidim, ovde ima ljudi koji ne vole automobile...
:D...
Postoje pravci i klase automobila, nisu svi koncipirani i dizajnirani za iste svrhe, stoga dosta modela moze varirati od subjektivnog vidjenja lepo-ruzno!

Renault Megane, Lancia Thesis, Honda Civic ruzni automobili??????? :icon_eek: :icon_biggrin:
Dacia se jos uvek cupa iz forme socijalizma, a voznim karakteristikama ni malo ne zaostaje za kvalitetnim evropskim automoiblima, kroz jedno, pet godina doci ce i daci na svoje kao Seat i Skoda... Zadnji kraj je ogavan, ali onaj Logan MCV je bas gotivan auto.
Ford je poznat po svojoj prolupanoj i nedefinisanoj formi dizajna kroz 90-te godine, a morate priznati da se sada popravio.
Majka svih ruznih automobila je Tavria.... nije postao kult da bismo mu oprostili defektan izgled! :lol:
Tuning je najneukusnija forma lecenja kompleksa i skretanja paznje na sebe. :lol:


zlajaaa je napisao(la):
deez je napisao(la):
Ja koliko vidim, ovde ima ljudi koji ne vole automobile...
:D...
Postoje pravci i klase automobila, nisu svi koncipirani i dizajnirani za iste svrhe, stoga dosta modela moze varirati od subjektivnog vidjenja lepo-ruzno!

Renault Megane, Lancia Thesis, Honda Civic ruzni automobili??????? :icon_eek: :icon_biggrin:
Dacia se jos uvek cupa iz forme socijalizma, a voznim karakteristikama ni malo ne zaostaje za kvalitetnim evropskim automoiblima, kroz jedno, pet godina doci ce i daci na svoje kao Seat i Skoda... Zadnji kraj je ogavan, ali onaj Logan MCV je bas gotivan auto.
Ford je poznat po svojoj prolupanoj i nedefinisanoj formi dizajna kroz 90-te godine, a morate priznati da se sada popravio.
Majka svih ruznih automobila je Tavria.... nije postao kult da bismo mu oprostili defektan izgled! :lol:
Tuning je najneukusnija forma lecenja kompleksa i skretanja paznje na sebe. :lol:

ovo auto ne smijemo zaboravit!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top