najnoviji clan

najnoviji clan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma stavicu felge,dobre,ali prvo pare da sakupim,jer sam propali student,imao sa prije alu felge,ali sam jednu iskrivio,zbog rupa na putu,jer cim izadjes iz sarajeva najebes odmah,pa sam se zbog toga iznervirao stavio ove normalne celicne,sta ces kad civis u bedi
 
Član
Jest ovoa plava pozicija je skroz nepotrebna i meni jako ofirna :D

Uglavnom jako fin pasat, kao sto ostali kazu felgice pa ostalo :) hev fan.

btw dobro dosao.
 
Iceman je napisao(la):
Dobrodosao, skini plave pozicije ostalo sve ok

Hehehe, sinoc sam vidio tebe i jos neku trojku golfa kak se ganjate.
Mocan ti je BMW do bola. Sliko sam, al ne znam smijem li stavit sliku.
Sliko sam vas na Malti na semaforu, uuuuu , opak start!
 
Član
Eldar je napisao(la):
pozdrav svima,novi sam clan,ELDAR 20 godina,nisam iz BiH ali zivim i studiram u Sarajevu,dobio sam od oca VW Passat 2000g. 1.9 tdI i poceo sam malo da ga sredjujem,nemam puno vremena a ni para,pa polako,evo nesto slika pa kazite sta treba prvo uraditi,hvala.:icon_eek:

Moj ti je predlog za početak da ofarbaš lajsne i pragove.Nije puno para, a puno bolje izgleda;)
Ja sam to bio uradio na svom starom passatu...evo slika
 
Član
Tiburon je napisao(la):
Eldar je napisao(la):
pozdrav svima,novi sam clan,ELDAR 20 godina,nisam iz BiH ali zivim i studiram u Sarajevu,dobio sam od oca VW Passat 2000g. 1.9 tdI i poceo sam malo da ga sredjujem,nemam puno vremena a ni para,pa polako,evo nesto slika pa kazite sta treba prvo uraditi,hvala.:icon_eek:

Moj ti je predlog za početak da ofarbaš lajsne i pragove.Nije puno para, a puno bolje izgleda;)
Ja sam to bio uradio na svom starom passatu...evo slika
ma super ti je,bas mi se svidja,ma i ja sam to planirao,ali sve nesto nemam vremena,a jos ova zima dolazi,a koliko te je kostalo da ja znam,da pripremim pare
 
Član
Eldar je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
Eldar je napisao(la):
pozdrav svima,novi sam clan,ELDAR 20 godina,nisam iz BiH ali zivim i studiram u Sarajevu,dobio sam od oca VW Passat 2000g. 1.9 tdI i poceo sam malo da ga sredjujem,nemam puno vremena a ni para,pa polako,evo nesto slika pa kazite sta treba prvo uraditi,hvala.:icon_eek:

Moj ti je predlog za početak da ofarbaš lajsne i pragove.Nije puno para, a puno bolje izgleda;)
Ja sam to bio uradio na svom starom passatu...evo slika
ma super ti je,bas mi se svidja,ma i ja sam to planirao,ali sve nesto nemam vremena,a jos ova zima dolazi,a koliko te je kostalo da ja znam,da pripremim pare


Davno sam ja to radio, dok je jos kod mene bio u posjedu, a ćovjek mi je dzabe radio.Mislim da te nebi trebalo vise od 200-300kema izaci;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top