najnoviji clan

najnoviji clan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo neke nove slike,ma ova zima,pa nemam sta raditi,pa evo malo sam nesto poceo enterijer "ALU look"
 
Član
hteo sam poruciti neke farove za moja kolica,pa vas pitam za misljenje,koji su na izgled bolji?
 
Član
Dobrodosaoo...Stvarno lijep passat,moj stari ima istog pa mi je tema pristala samo tako...Svida mi se grill bez znaka,mada ono sto bi ja predlozio su prvo felge i farbanje lajsni u bojuu automobila,mislim da bi to strasno promjenilo sam izgled auta...Svaka cast za uradenju unutrasnjost,fino odradeno i sretno u daljem raduu...sto se tice farova,meni licno su bolji drugi,mada sve je stvar ukusa i o tome ne treba raspravljati...pozz
 
Član
felge, maska bez znaka, skini ove papucice aluminiske bezze su, ofarbaj sve u boju vozila, skini lajsnu s gepeka il probaj nac neku original duzine, uradi kozna sjedista, desni farovi, stopove ne diraj, zatamni stakla... kad bi sve to uradio passat bi bio top :) svidja mi se boja :) et fin pozdrav ovo su ti moji prijedlozi sta bi ja napravio... pametno ulazi pare pozz
 
Član
e da i ovo sto si mislio bojat na haubi nemoj i nije nesh bolje tu lovu ulozi u farbanje lajsni... pozz
 
Član
pozdrav i dobro dosao a ja bi sto se tice dorada zamijenio kao prvo rucicu mjenjaca a sto se tice alu look-a unutrasnjosti meni se licno nesvidja
 
Član
dZaba je napisao(la):
pozdrav i dobro dosao a ja bi sto se tice dorada zamijenio kao prvo rucicu mjenjaca a sto se tice alu look-a unutrasnjosti meni se licno nesvidja

izvni ali ne bi menjao rucicu menjaca,jer je kozni,a volim kozu,a i doslo mi je u paketu sa koznim volanom,a sto se tice alu look nije lose,tek sam poceo,hteo sam prvo sve hrom ali smeta pri voznji zbog sunca pa onda je bolje alu
 
Član
Eldar je napisao(la):
dZaba je napisao(la):
pozdrav i dobro dosao a ja bi sto se tice dorada zamijenio kao prvo rucicu mjenjaca a sto se tice alu look-a unutrasnjosti meni se licno nesvidja

izvni ali ne bi menjao rucicu menjaca,jer je kozni,a volim kozu,a i doslo mi je u paketu sa koznim volanom,a sto se tice alu look nije lose,tek sam poceo,hteo sam prvo sve hrom ali smeta pri voznji zbog sunca pa onda je bolje alu

neznam dali si vidjeo rućicu od pasata 4-motion i ona ti je alu look
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top