Najljepsi coupe-i

Najljepsi coupe-i

Član
:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

3640575995fe3425603fo.jpg

2976627349b8d6cfa572o.jpg
 
slazem se za ovog 406 Coupe...meni nije jasno zasto ljudi ne procitaju temu i naslov...NAJLJEPSI a ne najmocniji...ovaj mercedes ko kutija se ne moze poredit sa 406icom ili sa nekom alfom...italijani su kraljevi dizajna...kolko god su svabe kraljevi mehanike, preciznosti i sofisticiranosti...a naravno slazem se i za aston martina
 
Član
Porschefan je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Porshefan--zar nije ovo onaj najnoviji???

Misliš Aston Martin što sam postavio, ili.....?

Ne,malo sam se zahebavao.Mislio sam na porshea:lol::lol:dizajn i genom 911 se nije mjenjao već preko 30 godina

tito_i_partija je napisao(la):
slazem se za ovog 406 Coupe...meni nije jasno zasto ljudi ne procitaju temu i naslov...NAJLJEPSI a ne najmocniji...ovaj mercedes ko kutija se ne moze poredit sa 406icom ili sa nekom alfom...italijani su kraljevi dizajna...kolko god su svabe kraljevi mehanike, preciznosti i sofisticiranosti...a naravno slazem se i za aston martina

Jest vala,neki su malo promašili temu!Nije mi uopće primjereno postaviti neko novo auto.Cilj je naći auta stara 10,20,30 godina koja i dan danas izmamljuju uzdahe i čine se kao da su dizajnerski novi (bez tunerskih dodataka);)
 
ZELA GTI je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Porshefan--zar nije ovo onaj najnoviji???

Misliš Aston Martin što sam postavio, ili.....?

Ne,malo sam se zahebavao.Mislio sam na porshea:lol::lol:dizajn i genom 911 se nije mjenjao već preko 30 godina



:icon_smile: Da, točnije 46 godina, istina je to , ali to je biit porschea 911, da stalno evoluira a nikad se potpuno ne mjenja, ;) pogledaj temu Porsche
 
Član
Porschefan je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Porshefan--zar nije ovo onaj najnoviji???

Misliš Aston Martin što sam postavio, ili.....?

Ne,malo sam se zahebavao.Mislio sam na porshea:lol::lol:dizajn i genom 911 se nije mjenjao već preko 30 godina



:icon_smile: Da, točnije 46 godina, istina je to , ali to je biit porschea 911, da stalno evoluira a nikad se potpuno ne mjenja, ;) pogledaj temu Porsche



Nisam još gledao tvoju temu,al sam poprilično upoznat s tom njemačkom logikom.Motor je pola stoljeća na krivom mjestu,al ga nisu pomakli naprijed..Evolucijom i stalnim usavršavanjem su riješili taj problem!(iako je u godinama prije mnogo biznismena u odjelima to platilo glavom).Isti je slučaj i sa dizajnom;) A vidi mene,propovjedam popu:lol::lol:
 
Član
Ako svi postavljamo jednu ili dvije slike uradi i ti tako...a i u naslovu teme pise maximalno 2 slike dnevno ;)
 
Član
a i ja planiram onu 406 coupe sto neko postavi aBd

evo jedna i od mene nova iako mi ovi novi nemaju eki 'sarm' kao stariji coupei
http://img685.imageshack.us/i/0909160692mn.jpg/
 
Top