Najljepsi coupe-i

Najljepsi coupe-i

Posto dosta nas ovdje najvise voli coupe-e zato sto su nekako u isto vrijeme i elegantni i sportski itd itd , hajmo postavljati slike najljepsih coupe-a po vama , dvije slike dnevno su dovoljne , da ne pretrpavamo temu , dodje neko i odjednom postavi 50 slika a fino mogao 25 dana svaki dan da postavlja po dvije i temu da odrzi u zivotu a i ljepse izgleda.

Po meni je ovo najljepse nesto sto je auto industrija ikad napravila , savrsenstvo koje i nakon 20god. izgleda apsolutno moderno , auto u koje mozete sjesti i u Armani odjelu i u havajskom sorcu sa rejbankama , izgledacete dobro :icon_twisted:

imag0111f.jpg
 
Član
i ako moze jos jedna molba sto se tice teme::: da se slike smanjuju prije nego se postave...recimo preko imageshack.com da se smanje na 800x600 ili preko nekog drugog programa...cisto radi preglednosti... ;)
 
Član
srdjo je napisao(la):
i ako moze jos jedna molba sto se tice teme::: da se slike smanjuju prije nego se postave...recimo preko imageshack.com da se smanje na 800x600 ili preko nekog drugog programa...cisto radi preglednosti... ;)

;)
ako pogledam sliku ne vidim tekst ili sve moram smanjiti da stane u ekran ..neznam kako kod ostalih..i ma li bolji način..??
ev dok sam pisao ispravka slike ..sad je OK ..FALA!
 
Član
E vernes ukrade mi mog coupea odmah:icon_smile:Mečka je genijalna;)
Meni najljepši je naravno alfa romeo GTV,naj sexy auto ikada;)
 
Vernes_AMG je napisao(la):
sve su ovo auta koja ce za 10god. biti zaboravljena , nema onog duha '90ih u njima

Misliš :icon_question: :icon_smile:

A ovaj ?
I ovo je bezvremenski izgled


9934s06-1.jpg


update : Aston Martin v8 vatage, ovo je budući klasik

924741-7.jpg
 
Top