Najljepši automobili u Bosni i Hercegovini

Najljepši automobili u Bosni i Hercegovini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na manifestaciji Izbor Automobila Godine, koja će biti održana 23.januara 2008 godine, bit će uručena i priznanja za najljepše automobile u Bosni i Hercegovini. Ove titule dobijene su na osnovu plasmana i bodova osvojenih na 402 Street Race Cup-u 2007 u kategoriji Sytling. Nakon pet trka, generalni poredak po klasama izgleda ovako:

Klasa I - mali automobili
novica.jpg


1. Novica Gajić, Fiat Punto
2. Dino Jahić, Opel Corsa - clan foruma
3. Esad Grabovac, VW Golf I - clan foruma

Klasa II - veliki automobili
madzid1.jpg


1. Madžid Jažić, BMW E36, SR Team xXx  - clan foruma
2. Adnan Dedović, Audi A3, SR Team xXx - clan foruma
3. Vedran Ključanin, Jeep Wrangler

Najiskrenije cestitke pobjednicima i da sledeca sezona bude jos uspjesnija..

BHTUNING TEAM
 
Član
Hvala momci, ovim putem pozivam sve ljubitelje automobila da dodju 23.01. u dom mladih, bice poslije proglasenja party da se proslavi titula :)
 
Član
Iceman je napisao(la):
Hvala momci, ovim putem pozivam sve ljubitelje automobila da dodju 23.01. u dom mladih, bice poslije proglasenja party da se proslavi titula :)

kakva je procedura hoce li se mocu uci na samu dodjelu pehara ili je to regulisano preko pozivnica
 
Član
Iceman je napisao(la):
Hvala momci, ovim putem pozivam sve ljubitelje automobila da dodju 23.01. u dom mladih, bice poslije proglasenja party da se proslavi titula :)

dolazim naravno.. A jos ce BMW biti okicen :D bhtuning naljepnicama na dodjeli :icon_biggrin:
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Hvala momci, ovim putem pozivam sve ljubitelje automobila da dodju 23.01. u dom mladih, bice poslije proglasenja party da se proslavi titula :)

kakva je procedura hoce li se mocu uci na samu dodjelu pehara ili je to regulisano preko pozivnica

to bi i mene zanimalo, dali moze svako doci ili treba kakva pozivnica..
eto meni razloga za dolazak u tuzlu *g*

a i kako naci dom mladih?
 
Legend
RCat je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Hvala momci, ovim putem pozivam sve ljubitelje automobila da dodju 23.01. u dom mladih, bice poslije proglasenja party da se proslavi titula :)

kakva je procedura hoce li se mocu uci na samu dodjelu pehara ili je to regulisano preko pozivnica

to bi i mene zanimalo, dali moze svako doci ili treba kakva pozivnica..
eto meni razloga za dolazak u tuzlu *g*

a i kako naci dom mladih?

Nije u Tuzli, nego u Sarajevu :)
 
Član
Hvala nismo brate cijenim to, a sto se tice ulaza na dodjelu se moze uci samo sa pozivnicom a after party ce biti otvoren za sve
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top