Najbolji Digitalni Internet?

Najbolji Digitalni Internet?

Član
ja sam reko da je antena bog! sateliti, navigacija, mobitel, wifi. sve to radi na sistem antene. tako da se ne provaljujes. popravljo sam kompjutere koji su prikljuceni na adsl i kad god mjerim brzinu ono pokazuje brzinu koju placa potrosac a te brzine nigdje nema. sve sporo otvara itd itd. a sto se tice grmljavine. aparati crkaju ko ludi. bio sam nekoliko puta kad su tehnicari ugradjivali adsl i kazu kad grmi kasi sve da ne izgori. ja imam tv preko tog telekoma i sranje zesce. 2 puta zagrmilo i oba puta izgori neka kutijesina koja je osjetljiva.

Druže, ti pojma nemaš! Očigledno si neki amater kada ti je antena zakon. Ne razlikuješ osnovne stvari. Drugo je sada što je možda BH Telekom loš provajder, ali veza kablom je uvijek brža i pouzdanija. Bežičnoj vezi svašta smeta i nije pouzdana, dok je kabal Tito. Što li se bogati pate po gradu i razvode optiku, neka to antenama riješe. Drugi put se edukuj prije nego što provališ glupost.
 
bilo koji net koji ide antenskim putem je smece ..... razlog kad imas vremena da koristis net ... (kad pada i kad je zima ..snijeg) eh tada antene su veliko sranje hem nemas signala hem kad grmi automatski se gasi signal od transmicione antene tj. sam provajder tipa ZONA gasi repetitor da im oprema ne vrisne a tebe ko sljivi a i korisnici EXTRA paketa oni imaju podrsku koju daje provajder ali kad ti sta nevalja zovi trosi racun i opet kad ti dodju..


a to da ADSL nema brzinu otvaranja stranica to su price za malu djecu jer sigurno je problem do kompa a ne do interneta tj. toliko je jaki komp da s YouTube-a nemos gledat 1080p rezoluciju ono glat zvuk ide a slika steka to je do kompa a ne do interneta ;)

testiraj ti brzinu ADSL-a s IDMenagerom pas vidit ja kad testiram s speedtest.net pokazuje mi 5.20 Mb/s a kad s IDM skidam klip s YouTuba tad mi IDM pokazuje 6.20 Mb/s ;)
 
Član
Ma antena je tito sto se tice interneta.imao sam zonu i daleko bila od mene.
Ali kad bolje razmislim pocupacu sve kablove i ima da se na zonu sve pokaci. :)
Cak i snjura od usisisvaca iz 81god.
 
Član
Do prije 3-4 god sam koristio Zonu i to je po meni najveci cirkus od interneta. Ne znam kakvo je sada stanje, al tada su predajnici nekako uvijek bili prebukirani i uvijek je nekako veza kocila, tako da mi je to sve islo na zivce, nikad nisam imao pravu brzinu neta. O vremenskim neprilikama da ne pricam.. zimi kad pocnu kise, vjetar kad duva, mogao sam zaboraviti na net.
Sada koristim Open Quadro preko Mtel-a i mogu reci samo rijeci hvale za njihov ADSL (ADSL od 2010. koristim). Mislim da je to jedina njihova usluga na koju nemam apsolutno nikakvu zamjerku. Imam flat 4.5Mb/s, sto je za moje potrebe sasvim dovoljno. Najbitnije od svega da je internet i vise nego stabilan i da prilikom skidanja ne varira previse, sto se nije moglo reci za bezicni.
 
Ja koristim bh telecom adsl i sve je odlicno.Brzina zna opasti kada oksidiraju spojevi,npr u uticnici ili onoj kutiji na objektu.Meni se to desilo par puta,doduse svaki put na drugom mjestu :)
 
Top