Najbolji Digitalni Internet?

Najbolji Digitalni Internet?

Raja priajtelj me zamolio za uslugu da pitam za digitalni internet koji je trenutno najbolji u BiH jer mu kablovski ne moze "dohvatit" :D
 
Član
Kakva crna zona, samo da se pati sa tim. Ako može neka uzme adsl BH Telekoma, to mu je povoljnije i pouzdanije.

I Dragone, nema digitalni internet. Internet je internet, to si ti pobrkao sa televizijom.
 
ja sam korisnik zone (Dasto Semtel Bijeljina) vec dugo vremena. od 2008 pa do danas. nemam nikakvih problema. jos sad stavljaju jace antene i odasiljace. rasteretili komplet sistem. ja sa 25KM dobijam FLAT paket i brzinu od 6mbps. antena je BOG!! kakav kabal kakav telefon.
 
Član
imas logosotft i zona...ne znam kakav je logosoft al zonu placaj redovno i nemas problema
 
Član
u mene je bhtelecom adsl plus moja tv , Evo 3 godine i u te 3 godine mogu sabrat ukupno 30 minuta da nije bilo interneta, brzina 5 mps.
jest da je onaj covjek rekao kad je ugradjivao opremu da ja necu nikad imat problema sa internetom, ima neka bijela kutija iza moje kuce i ja prvi spojen na nju pa onda ide 500 kuca :D
 
Ma ljudi okante se Zone.ba bio sam korisnik 4 godine extra paketa koji je imao 5GHz antenu sve je ok dok ne zagrmi odmah nemas neta a za maglu i ostale faktore da ne pricam nego nek zatrazi Adsl kud jeftiniji a kud je i brzi za iste pare a zonu kad prikopca morat ce sebi kupit ruter da bi mogo koristit wifi na drugim uredjajima

Nego gdje se nalazi tvoj prijatelj kojr mjesto ima i drugih dobrih operatera samo zreba provjerit dostupnost tj.pokrivajuli to podrucije
 
ja sam reko da je antena bog! sateliti, navigacija, mobitel, wifi. sve to radi na sistem antene. tako da se ne provaljujes. popravljo sam kompjutere koji su prikljuceni na adsl i kad god mjerim brzinu ono pokazuje brzinu koju placa potrosac a te brzine nigdje nema. sve sporo otvara itd itd. a sto se tice grmljavine. aparati crkaju ko ludi. bio sam nekoliko puta kad su tehnicari ugradjivali adsl i kazu kad grmi kasi sve da ne izgori. ja imam tv preko tog telekoma i sranje zesce. 2 puta zagrmilo i oba puta izgori neka kutijesina koja je osjetljiva.
 
Top