nabavka automobila (bmw ili mb)

nabavka automobila (bmw ili mb)

Koji je vas izbor?

  • BMW e39 520d 100kw

    Votes: 2 15,4%
  • BMW e39 525tds 105kw

    Votes: 2 15,4%
  • BMW e46 320d 100kw

    Votes: 0 0,0%
  • BMW e46 320d 110kw

    Votes: 4 30,8%
  • Mercedes w210 e220cdi 105kw

    Votes: 1 7,7%
  • Mercedes w210 e270cdi 125kw

    Votes: 4 30,8%

  • Total voters
    13
  • Poll closed .
Član
Ponovo čitam postove i odupirem se da se ne hitim sa kruške!!! Ljudi moji, TDS-a ne poredite sa ostalim motorima iz BMW ponude. TDS (sa remapom) je za normalnu vožnju, bez divljanja, za to auto nije, niti bilo koji dizel. Kod mene gradska vožnja po Bordu je između 8 i 9 litara, otvorena vožnja bez prevelikih obrtaja i gasa je nešto iznad 7 litara. Auto nije toliko loše kao što ga prezentirate jer Vas većina ne zna riješiti probleme koje svaki TDS ima, žao vam para i pljujete po njemu!!! Tehnologija TDS- motora je iz 90-tih godina, vi ga poredite sa Common rail tehnologijom! Ko je tu lud?! TDS će vam oprostiti bilo kakvo gorivo koje mu sipate, a hoćete da glumite baje u selu, to vam nijedan 2.5d i 3.0d neće oprostiti. Još jednom, dobar TDS ide dobro, probali ste većinu njih koje je kupio "Bošnjo" i nije ni marke uložio u njega jer je htio da ispane faca pred pičkama jer vozi BMW! DOBAR TDS IDE DOBRO, ALI GA JE JAKO TEŠKO NAĆI U DOBROM STANJU!
 
Član
e46 100kw , problem boshpumpe i turbine , remenice , ovjes
e46 110kw , turbina , ovjes
e39 TDS trosi ko tenk a ne ide
w210 automatik losi mjenjaci, elektronska ploca im ide
w210 270CDI ne znam za njega nista,znam da su losi oni noviji motori

Diesel se kupi za ekonomicnu voznju i da se ne prelazi sa njim preko 3rpm , sta ocekivati od auta koja su presla 300000+ kad ga cijepa neko stalno preko 3000 obrtaja..Ako si mladji i volis gas do poda pritisnuti , uzmi benzin-plin..

definitivno e39 bi ja ali benzin-plin trazio.
Jarane BMW-a sa plinom tražiti je grijeh!!! Ako nemaš para točiti ga da ide na benzinu, nemaš para ni održavati ga kako treba!!!
Kupi onda nekog VW-a 1.1 i nabaci mu plin!
 
Član
I još da dodam, svi vrsni komentatori, jeste li ikada imali svoje auto i imali ste problem, spojili na dijagnostiku i rješavali do jutra probleme na autu??? svi ste pokupili znanje sa tastature i niko nije niti nokta isprljao!!!
Pola vas tu cmizdri kada treba dati više od 100KM za senzor, sponu, krajnicu ili nešto drugo a vozite auta preko 15 i kusur hiljada KM!!!
 
Poslednja izmena:
Član
avatar.jpg
 
Član
A sta sam sve procitao ne mogu da vjerujem.
Za SDI motor se moze rec da uzima 7-8 po gradu dalje da ne pricam...
 
Član
Joj retarda majko draga
Prvo branis motor koji je po svemu osrednji, pa tvrdis da ti trosi 3 litra ( :D ) manje od fabrickih podataka, pa kad vidis da nemas kud dalje onda raspravu spustas na neki nivo prepucavanja oko neke politike, zaposlenosti, ne znam ni ja cega vec
Najlakse je glumit uvrijedjenu mladu
 
Član
Joj retarda majko draga
Prvo branis motor koji je po svemu osrednji, pa tvrdis da ti trosi 3 litra ( :D ) manje od fabrickih podataka, pa kad vidis da nemas kud dalje onda raspravu spustas na neki nivo prepucavanja oko neke politike, zaposlenosti, ne znam ni ja cega vec
Najlakse je glumit uvrijedjenu mladu

Mozda hoce da ga proda nekome sa foruma, da prenahvali svoga konja :D
-U mene 2.0 CDI trosi 8-9l gradske ( noviji, common rail...)
 
Top