nabavka automobila (bmw ili mb)

nabavka automobila (bmw ili mb)

Koji je vas izbor?

  • BMW e39 520d 100kw

    Votes: 2 15,4%
  • BMW e39 525tds 105kw

    Votes: 2 15,4%
  • BMW e46 320d 100kw

    Votes: 0 0,0%
  • BMW e46 320d 110kw

    Votes: 4 30,8%
  • Mercedes w210 e220cdi 105kw

    Votes: 1 7,7%
  • Mercedes w210 e270cdi 125kw

    Votes: 4 30,8%

  • Total voters
    13
  • Poll closed .
Član
Joj retarda majko draga
Prvo branis motor koji je po svemu osrednji, pa tvrdis da ti trosi 3 litra ( :D ) manje od fabrickih podataka, pa kad vidis da nemas kud dalje onda raspravu spustas na neki nivo prepucavanja oko neke politike, zaposlenosti, ne znam ni ja cega vec
Najlakse je glumit uvrijedjenu mladu
Sve znas...
 
Član
Nije poenta u golfu dva, poenta je da tvrdnje zasnivas na tome sto si vozio dvicu, koja ne puca bas od snage (isto bi bilo da si vozio i peticu sdi), i sad sjeo u bmwa i mislis da je to vrh svijeta
Taj bmw je ispodprosjecan s tim motorom, trosi kao 530d a ne ide ni blizu, samo je sebi najteze priznat realno stanje
Misli sta hoces o meni, zaboli me patka, al te vlazne snove o gradske 8 litara, o nekoj uber tehnologiji a ustvari to nije
 
Član
Joj retarda majko draga
Prvo branis motor koji je po svemu osrednji, pa tvrdis da ti trosi 3 litra ( :D ) manje od fabrickih podataka, pa kad vidis da nemas kud dalje onda raspravu spustas na neki nivo prepucavanja oko neke politike, zaposlenosti, ne znam ni ja cega vec
Najlakse je glumit uvrijedjenu mladu

utsld.png
 
Član

Kod mene gradska vožnja po Bordu je između 8 i 9 litara, otvorena vožnja bez prevelikih obrtaja i gasa je nešto iznad 7 litara.
Napisao sam da trosi kao 530d, tu sam se presao, trosi vise od 530d, u gradu skoro 2 litra, ne znam sta pokusavas dokazat?
Jedino sto sam ja napisao da trosi 3 litra manje kod tebe a ustvari je 2-2.5 litra, po fabrickim podacima, koje je tesko u praksi postici. Sto nas dovodi do 3 litra. Rekoh, ispodprosjecan motor sa ne bas tako impresivnim performansama i kamionskom potrosnjom
A ovo nema potrebe komentarisat, sve si sam rekao. Cipuj ga da ide normalno hahah
TDS (sa remapom) je za normalnu vožnju,
 
Top