My 'Sierra 2.0i CLX POMOC oko sredjivanja

My 'Sierra 2.0i CLX POMOC oko sredjivanja

E ovako , u pitanju je Ford Sierra 2.0i CLX 91 godina .Drugi vlasnik sam od 95 godine . Trenutna kilometraza 160.000 . Auto je bas u ocuvanom stanju , stalno garazino a preko zime slabo vozeno ...
Do sada sam samo stavio JAPSTYLE lonac, presvlake neke bolje, daljinsko zakljucavanje , cd player i neke led diode ... Planiram da ugradim plin SEKVENT , felne da stavim 16 , xenone , itd ... Planirao sam i da branike nastavaljam da odnesem kod plasticara i da mi ih malo produzi i onda da ih ofarbam ... A ovako treba mi vas savjet da li da ih farabam u crnu mat boju ili crnu lak boju ?
Evo i neke slike sto sam danas slikao ...

E zanima me jos nesto , planirao sam mozda i da je prodam pa me zanima da mi vi kazete koliko bi ja mogao da dobijem za ovo auto , P.S na autu je sve ispravno i veoma dobro sluzi .. Hvala unapred ... Svaki komentar vas bi mi dobro dosao , ono sta valja a sta nevalja :D











 
Član
RE: Ford Sierra 2.0i POMOC oko sredjivanja

bas dobro izgleda,ocuvano i utegnuto,sretno u daljim planovima
 
Član
RE: Ford Sierra 2.0i 91 god. POMOC oko sredjivanja

Ako ćeš mat, onda folije stavi , mnogo će te jeftinije izaći, a kad ti dosadi samo skineš. Skroz dobra sierra ;)
 
RE: Ford Sierra 2.0i 91 god. POMOC oko sredjivanja

mirolu je napisao(la):
odlicna siera,samo naprijed;)

Hvala :)

dellas je napisao(la):
Ako ćeš mat, onda folije stavi , mnogo će te jeftinije izaći, a kad ti dosadi samo skineš. Skroz dobra sierra ;)

Ne kontam te, kako da stavim folije na branike ? Ja sam mislio da ofarbam mat sprejom branike ...

Evo i koja slika unutrasnjosti




 
Da li zna neko gdje bih mogao naci sportske opruge i amortizere ? I ako zna neko gdje bih mogao naci spojlere kakve , znaci duboki branici , pragovi , spojler na gepeku ... ;)
 
Druze, na to auto jedino mozes raditi cosworth look kao sto je tu kod tebe na avataru, to jedino da ti neki plasticar napravi takve branike posto cisto sumnjam da ces nac originalne..

evo ovdje covjek prodaje nekakve opruge

http://www.pik.ba/artikal/694933/sportske-opruge-za-ford-sierru/

a mislim da ima i od FK opruga, vidi na njihovoj stranici..
 
Član
ocuvano auto, jako lijepo...
eto ti na avataru sve 'pise' ;)
to odradi i ima da zvoni, normala branike neka neko uradi namjenski...jer to je nemoguce naci, posebno kod nas ;)
 
SoundLunatic je napisao(la):
Druze, na to auto jedino mozes raditi cosworth look kao sto je tu kod tebe na avataru, to jedino da ti neki plasticar napravi takve branike posto cisto sumnjam da ces nac originalne..

evo ovdje covjek prodaje nekakve opruge

http://www.pik.ba/artikal/694933/sportske-opruge-za-ford-sierru/

a mislim da ima i od FK opruga, vidi na njihovoj stranici..

Aha , tesko je to naci kod nas , nije to golf 1,2,3 :) pa dok trepnes nadjes :) ovih auta slabo ima , mislim ima ali svi su skoro u fabrickom stanju , slabo ko da je nesto radio na njima ... Pa ovako da li je pametno od ovih branika da nastavljam plastiku kod plasticara , malo da je uljepsa i produzi ... Mislio sam da kupim druge losije branike od sierre i onda da prepravljam ali to ce me onda izaci puno para ...
A poslao sam to momku sinoc poruku za te opruge , cekam njegov odgovor :) .... Pozz

AnDel je napisao(la):
ocuvano auto, jako lijepo...
eto ti na avataru sve 'pise' ;)
to odradi i ima da zvoni, normala branike neka neko uradi namjenski...jer to je nemoguce naci, posebno kod nas ;)

Hvala ... Jos kad se sredi , kakve fine felgice supusti se i ostalo ima da bude dosta bolji ... Pa ovako bih voleo da izgleda ...


Uploaded with ImageShack.us

Kad bih takva bila , bio bih prezadovoljan :) Pozz
 
Administrator
samo pametno radi... ako ces stavljati neke plastike stavi da to bude umjereno i da lijepo izgleda... i gledaj da ne napravis kic od auta... lijepo izgleda i ta tvoja sierra... samo malo jos poraditi na njoj i da bude odlicna... a i ova sto si postavio kao primjer lijepo izgleda samo sto kod nje nista nije u liniji... prednji branik spusten, a pragovi i zadnji branik nista...
 
Član
Skini te diode i taj jap style lonac, ne ide to na njega. Guglaj malo ko sto ti je receno Cosworth look, mozes sigurno narucit dijelove pa sacekaj i imat ces pravo lijepu Sieru. Inace auto je jako ocuvano svidja mi se, samo nemoj da je unistis :)

cossie1.jpg


znaci taj look i nista pretjerano... extra
 
Administrator
@mirolu: ne vidim stvarno svrhu tvojih postova.... kako sam primijetio samo nesto citiras i stavljas ;) ili slicno a nista pametno da ne napises... nemoj se ljutiti... u redu i ja nekad to uradim ali "nekad" ali ti to stalno radis...
pozdrav...

sorry na ot ;)
 
Član
@nikola_bn: ja sam mislio da ti pricas za ceo auto, pa sam ti preslozio folije. A branike bi bilo lepse ofarbati u boju auta.
 
Top