My 'Sierra 2.0i CLX POMOC oko sredjivanja

My 'Sierra 2.0i CLX POMOC oko sredjivanja

Administrator
ako imas u planu da farbas branike nemoj ni slucajno da bi ih sprejem farbao... vec dobra priprema i spricom... idi nekom ko ima kompresor i spricu i nek ti to ofarba... kvalitetnije ce biti i ljepse...
 
da, nisposto sprejom jer treba puno pripreme, bez primera za plastiku ti se nece ni ofarbat na pola mjesta bit ce sva zguzvana boja jer se neprima uopce direktno.. nemoj ni pokusavat..

a ev par primjera.. ovakve felge bi najbolje bilo i original su Ford RS..

bits010.jpg


Sapphireleft.jpg



neznam kakav ti je taj auspuh sto si uzeo, ak je na ovaj fol onda je super..

Picture017.jpg


Copyofff08static09.jpg


najslicnije ovo iii ;);)
 
My 'Sierra 2.0i CLX POMOC oko sredjivanja

@SoundLunatic : pa znam ali opet neki savjet bi mi dobro dosao :)...

@pioneer_09 : slazem se sa tobom u potpunosti , ako cu raditi ili stavljati duboki branik onda i pragove i zadnji branik ... E pa to sam i mislio na kompresor da ih farbam ... Nego eto ja rekao sprejom , greska :)

@Nelle_G : diode necu skidati , diode sam stavio na poziciju bijele , na zadnju tablicu isto bijele boje , unutra gdje svjetlo isto bjele boje i to je to ... Nisam nista dzidzao sa plavom bojom dioda pa da izgleda bezveze nego ovako je kao novije auto i nisu zute boje sijalice ... Ovaj lonac skidam a na prolece uzimam neki hvalitetniji i malo veci lonac , jer ovaj je kao u motora i malo kao da mi gusi auto, jer je uzak unutra i kada pustim gas puca nekoliko puta ... Ma necu da je unistim a necu narucivati cosworth look jer kosta bruku para , bas je skupo ... Hvala u svakom slucaju na savjetu :)

@SoundLunatic : omg , kako dobre slike . Svaka cast na izboru slika . Znaci ne da su extra sierre :) A felne su me zadivile , bas su legle ove original RS .E da mi je te naci :)

A felne bas promjene izgled na autu ...
 
Top