My pug 407

My pug 407

Član
hvala svima,generalno sam prezadovoljan sa autom, jedino što osjetim kao da mi je malo potvrd nazad pa ako neko zna do čega bi moglo bit nek javi. prijatelj mi kaže da su mi gume zrele za zamjenu pa sad ne znam koliko to može uticati na tvrdoću. bio sam u servisu i oni kažu da je sve ok.
što se kroma tiće od ručki sam odustao a poklopci retrovizora još uvijek su mi zanimljivi:)
 
Član
uuuuuuuu jest lijeppppppp ova crna boja ga cini tako elegantnim a opet s druge strane...nemam rijeci prelijep je ... :D

:cool::cool:
 
Član
extra auto,,vozio sam ovakav model par puta,ostavio je na mene snazan utisak,skoro pa se moze mjerit s audijem,al skoro;)
 
Član
hehehe, hvala Creazy ko i svaki pug;)
hvala i tebi armin, a vala neda mi se sad raspravljat o tome koji je proizvođač bolji, svak svog konja hvali;) a ja hvalim svojih 136 konja:)
 
0g1 je napisao(la):
Ovo auto je prelijepo , ali mi se njegova unutrasnjost ne svidza

unutrasnjost mu je bas extra pogotovo kada ima navigaciju...
al svako ima svoj ukus;)

fin pug, stari i ja isto planiramo vakog uzeti al se jos dvoumimo izmedju njega ili audija a6 2.5tdi ili da jos ostanemo na nasoj 406... imal slika jos iz unutrasnjosti i sa zada(meni najljepsa strana na ovom autu)
pozz
 
Član
Evo još koja slika
2n0lw6u.jpg

98x152.jpg

2vaglr8.jpg

2ltscwp.jpg

16a85t2.jpg

I jedna iznutra
24xj6ol.jpg

Jest da nema navi al i ne treba mi, ne idem često vani a u bosni se svakako nije teško snać:lol:
 
ja sam jednostavno zaljubljen u zadnji kraj ovoga auta,o predjem kraju bi se dalo prepirati...a i u unutrasnjosti je sve na svom mjestu ;)
de mi reci sta ima sve od opreme i imal kakvih probleme koja je kilometraza i tak... pozz i puno prijedjenih kilometara bez kvarova
 
Top