My pug 407

My pug 407

Super Moderator
a vidim imas ona malo finija sjedista samo probaj naci bijele satove i ne trebas nista vise radit
nista taj chrom na retrovizorima i to... to ti ne treba vjeruj
samo odzavaj redovno i cipuj ga... nema dalje :cool:
 
Znaci prelijepo auto...! nek je sa srecom, ii malo mu stakla zatamni, ostalo nista ne diraj...;) vjeruj meni na rijec!
 
Član
Hvala svima!
Od opreme osim standardne ima dvozonsku klimu, 9 airbegova, sklopive i grijane retrovizore, plišana sjedišta, kromirane lajsne, kromirane pragove, senzor pritiska u gumama, senzore za kišu i mrak i 136 konja:)
Prešao 157.000 km, problema hvala Bogu zasad nema, uradio nedavno veliki servis.
Od chrom retrovizora sam odustao, planiram kupit nove felge za ljetni komplet guma(ako se uštedi:)), razmišljao sam između 17 i 18-ki al izgleda da će bit 17-ke, ipak je 18 mislim previše za naše puteve.
allroad@ de mi reci jel možda znaš ko bi mogao odradit satove u bijelo?
Pozzz...svima:cool:
 
Član
remblender moze,,on se time bavi,javi mu se na pm nek ti odradi probnu verziju,pa ces vidjet kako bi izgledalo,,,,,
 
Član
lijep je pugic, nekad trebali i moji ovako uzeti i j*iga...

meni se svidja skroz ima neku j*enu liniju;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
remblender moze,,on se time bavi,javi mu se na pm nek ti odradi probnu verziju,pa ces vidjet kako bi izgledalo,,,,,

znaš li jel kome radio, kako ispadne i koliko košta?
pozzzz...
 
mumi80 je napisao(la):
Hvala svima!
Od opreme osim standardne ima dvozonsku klimu, 9 airbegova, sklopive i grijane retrovizore, plišana sjedišta, kromirane lajsne, kromirane pragove, senzor pritiska u gumama, senzore za kišu i mrak i 136 konja:)
Prešao 157.000 km, problema hvala Bogu zasad nema, uradio nedavno veliki servis.
Od chrom retrovizora sam odustao, planiram kupit nove felge za ljetni komplet guma(ako se uštedi:)), razmišljao sam između 17 i 18-ki al izgleda da će bit 17-ke, ipak je 18 mislim previše za naše puteve.
allroad@ de mi reci jel možda znaš ko bi mogao odradit satove u bijelo?
Pozzz...svima:cool:

Na HDI motoru se radi veliki servis na 220 000Km,ali kod nas ovdje servisi su to pomjerili malo ranije,j*ga ko ce cekati da na 220000km tek zamijenis te dijelove,a na ostalim dizelasima(od drugih proizvodjaca)ta zamjena je na najvise 120000km.Sto se tice felgi 17 su ok,ne idi na 18.zatamni i ne diraj vise nista...pozz
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
Na HDI motoru se radi veliki servis na 220 000Km,ali kod nas ovdje servisi su to pomjerili malo ranije,j*ga ko ce cekati da na 220000km tek zamijenis te dijelove,a na ostalim dizelasima(od drugih proizvodjaca)ta zamjena je na najvise 120000km.Sto se tice felgi 17 su ok,ne idi na 18.zatamni i ne diraj vise nista...pozz

Ma neki servisi kažu na 180.000 neki na 220.000 km, al šta ja znam volim sad odradit dok imam para i miran, nego nedaj bože da pukne zupčasti pa belaj;)
 
Član
pa steta sto nema navi(ima dosta opcija ,navecer merak ga voziti )....striko ga ima ma auto je za pozeljiti samo, jedino mi neobicna pozicija za volanom nepregledan je jako
svaka cast na izboru
 
mumi80 je napisao(la):
hvala hvala, još mu planiram kromirane ručke i poklopce retrovizora nabacit pa ako neko zna gdje se to može naći bujrum

ej voziliva je exstra samo moja preporuka je da nestavljas hroma nista na njega..pozz
 
Član
Hvala svima!
Kad je chrom u pitanju davno sam odustao od te ideje, držalo me jedno vrijeme:)
Što se tiče navi definitivno je da dobro izgleda al kod mene ti navi nebi imala neku funkciju, jednom god. idem van bih i to crna gora ili hrvatska (uhodane relacije:)) a po BiH se dobro snalazim.
Jedino za čim žalim je motor 2,2 HDI sa dva turba:icon_sad:
 
Top