my project .......update golf mkII

my project .......update golf mkII

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: my project .......nove felneeeeee

jedva cekam sutra kakvo ljeto....sutra ih moram poceti :D
 
RE: my project .......nove felneeeeee

.nOKe hvala sto si se potrudio dokazati da sam u pravu bar priblizno...znam da me oko ne vara puno... ;-)
 
Legend
RE: my project .......nove felneeeeee

dzinn16v je napisao(la):
.nOKe hvala sto si se potrudio dokazati da sam u pravu bar priblizno...znam da me oko ne vara puno... ;-)

ma ja ba ;)
kuzno si ih nema sta :)

btw : danas skinuta boja sa jedne, djelimicno, kupljena je i skid boja pa ce ih napast sad ovaj mjesec, cim otopi snijeg furamo summer setupe ebo celikare vise :D
 
Član
RE: my project .......nove felneeeeee

.nOKe je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
.nOKe hvala sto si se potrudio dokazati da sam u pravu bar priblizno...znam da me oko ne vara puno... ;-)

ma ja ba ;)
kuzno si ih nema sta :)

btw : danas skinuta boja sa jedne, djelimicno, kupljena je i skid boja pa ce ih napast sad ovaj mjesec, cim otopi snijeg furamo summer setupe ebo celikare vise :D

ima da im ebem kevu.......samo ako budem imao vremena.....jer TUDJE felge moram rastavljati..... cccccccccccccc
 
Član
hehehe....sto se felgi tice napadnute su.....dvije su gotove....zaboravim da ih slikam....znaci imam jos dvije da ispoliram to je 2 dana posla.... :D

@stefan hajde kume cujemo se sutra onda da pijemo kafu...i .nOKE je slobodan ja mislim ;)
 
Legend
aj pa naletite do mojmila nisam jos motorizovan heheh ja sam slobodan do 15 do 2 pa onda moram na posao druga smjena, aBd u cetvrtak vozcka lijeze ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top