my project .......update golf mkII

my project .......update golf mkII

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: my project .......turbina xD

et ponovilo se malo....uzeo turbinu k14 neko vodeno hladjenje nesto ovo ono :D
kad to skopcam bice jos slika :p






Uploaded with ImageShack.us
 
Član
nadam se da si uzeo i pomocnu vodenu pumpu i one cijevi i crijeva ? te instalaciju za istu, nosac i sta sve dodje... ?
 
Član
i kako to obicno biva....ko se previse raduje .......popusi ga :D
naime......ova turbina ne odgovara...tacnije nije dosao vestgate....a moj stari nije valjao...pa sam morao vratiti turbinu...i uzeo isto k14 ali bez vodenog.....u extra stanju... i nju stavio....probao....troduplo bolje nego s mojom starom turbinom....
 
nokke je napisao(la):
i kako to obicno biva....ko se previse raduje .......popusi ga :D
naime......ova turbina ne odgovara...tacnije nije dosao vestgate....a moj stari nije valjao...pa sam morao vratiti turbinu...i uzeo isto k14 ali bez vodenog.....u extra stanju... i nju stavio....probao....troduplo bolje nego s mojom starom turbinom....

ja sam to nOKe-tu govorio X puta, sad nema brda da ne ide trecom ili cetvrtom :lol::lol:
 
Član
eo da se i ja javim......ziv sam hahaha
radilo se u proteklih mjeseci nesto malo na autu...nisam imao vremena da stavljam redom...pa ev sad ovako....promjenio sam masku....stavio ovu sa 4 fara i obicne farove umjesto kristalnih :D
ubacio sjedista od crx-a...tacnije andrejeve ....stavio novi IC od kombija....Traffic-a i stavio gljivu ludaru :D .....felge jos jednom ispolirao i eto... :D




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
ovaj look mi je ok al treba masku ustelit u donjem dijelu ti iskače i branik dignut tj poravnat sa blatobranom ostalo ok pozz
 
Član
inače fan sam golf-ova 2 i ovaj mi se bas svidja jedino sto bi ga mozda jos vise uljepsalo bi bilo one side skirts da stavis karambolke na pragove mislim da bi bio TOP :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top