My Golf 4 & Audi A8 :)

My Golf 4 & Audi A8 :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auta su ti predobra pogotovo Golf , zato sto ja pretjerano ne volim limuzine tj. josh sam mlad za te stvari !

Kad dodje zena djeca e onda pricamo o A8 i nesto slicno :lol:

Ja sam se vozio u Audiu A8 2005 - 6 godiste 4.2 quatrro , auto je stroj samo takav josh ovaj bio sa full opremom , ja nisam znao namjestiti sjediste , 1000 nekih dugmica :D

Ovaj sto sam se ja vozo u njemu je na prodaju pa ako hoces raspitat cu ti se za cijenu i to , auto je redovno odrzavano , ima servisnu knjigu i 1000% regularnu kilometrazu ...
 
Član
Hajde raspitaj se, pa nam pisi.. Jest da cisto sumnjam da ce biti jeftin ako je 2006? To je ipak novo auto. Nisam bas planirao toliko odrijesiti kesu. hehe.

Nisam pomenuo da je moj Audi 1500kg tezak, a Golf 4 1250kg. Za ne povjerovati! E sad skontajte kako je tako mala razlika, ja vam necu reci.. :p hehe
 
Član
Hajde raspitaj se, pa nam pisi.. Jest da cisto sumnjam da ce biti jeftin ako je 2006? To je ipak novo auto. Nisam bas planirao toliko odrijesiti kesu. hehe.

Nisam pomenuo da je moj Audi 1500kg tezak, a Golf 4 1250kg. Za ne povjerovati! E sad skontajte kako je tako mala razlika, ja vam necu reci.. :p hehe

p.s. Dajte admini, pa sta vam je vise sa serverom, hoce li proguliti?
 
Član
Jest karoserija je aluminijumska, pa je lak ko pero.. ;)
Ma nije puno zatamnjena :D Vec je nazad pofino, a prednja je samo malo, pa se zato nista ne vidi.
 
Član
nista drug moj, uzmi a8 kad je tako, opet bolje je auto milion puta od nekih da ne nabrajam sad...
jbt. tezina samo 1500kg, ima meni stari a6 2.5 v6 tdi i tezak oko 2t... :) :)
 
Član
Naravno kad je prazan, ima i moj 2 tone kad sjedne petero od 100 kg.. ;)
Znam za A6 da je tezak, ima moj drug S6 1730kg prazan, ista tezina kao A8 4.2 quattro.. Sta ces kad je aluminijum mnogo laksi, a jos pored toga ne korozira!
 
Član
Evo par novih slicica.. prije rastanka od moje masine, posto ide na prodaju.. :(
http://www.market.ba/oglas/167864
 
Član
Nije druze, posto ide na plin. Zna i 15l po gradu kad je vrucina, sa upaljenom klimom i kad se ne pazi na gas.. ;) Ali kad se izracuna 15 x 0.90km plin, izadje jeftinije nego da je 2.5 tdi, koji trosin najmanje 12l po gradu. I uz to dizel je bas skup! Zato planiram uzeti sledecu osmicu sa 4.2 motorom, njegova potrosnja je po gradu od 18 do 20l. Imao moj drug S6 4.2 sa ugradjenim plinom, da ne mislite da bubam.. :icon_smile: I opet izadje jeftinije nego 2.5 tdi.. :lol:
 
Član
vjerujem :) mada mi je 12 litara malo po gradu za 2.8 mislim barem po sarajevu nema sanse da tako malo trosi , znam momka koji ima 2.8 u a8 i kojem trosi kada pazi 15 16 litara ovdje u sa....

a plin je zakon ispadne pravo jeftinije ispadne da kad bi trosila 20 :) kao 9 litara benzina sve u svemu super su ti auta
 
Član
Mozda je u njega quattro, oni trose oko 2 litre vise. Moj nije quattro :icon_smile: A i Sarajevo je malo brdovit grad, pa je moguce da trosi 16. jbg moj uzima 13l ovdje kod mene..
Nije prodat u Sarajevo..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top