My Golf 4 & Audi A8 :)

My Golf 4 & Audi A8 :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kontam da stavim pojacalo i subwoofer u osmicu. Malo da masiram bubrege kad pojacam.. :icon_biggrin: Pa me zanima vase misljenje, planirao sam da stavim kenwood pojacalo od 1200W i sony subwoofer od 1200W. Necu nista pretjerano jako, onako srednje mi je dovoljno. Mislim da je ova snaga prihvatljiva ili treba jace? Kakav kondezator da stavim? Ne razumijem se bas u ovaj dio posla, pa bih molio za savjet..
 
Član
Auta su boli glava, samo jedna mala zamjerka, na Golfu si mogao ofarbati vanjske ruckice za otvaranje vrata u boju auta :)
 
Član
Hvala na svim pohvalama! Auta ce biti uskoro na prodaju, posto sam sa A8 prezadovoljan, najvjerovatnije cu sebi kupiti noviji model osmice, mozda cak i S8 ;) Tako da se moram rijesiti ova dva ljubimca :( Jest da cetvorku skoro nikako i ne vozim otkako je dizel poskupio ;) Osmica je dosta povoljnija, plin je cudo.. hehe
 
Član
druze steta sto prodajes, ali ako si ti tako odlucio ja ti mogu samo pozeliti da izvuces sto je vise moguce novca na ovim autima i da te sljedece auto jos bolje sluzi.... ;) :)

Zahebano je odrzavanje na A8, ali je odlicno auto... mislim da njemu sto se tice potrosnje ni plin nesto puno ne znaci... :) :)
 
Član
druze izracunaj pa vidi..
A8 po gradu 13-15l x 0.90km PLIN, na otvorenom 8-10l x 0.90km PLIN
Golf 4 po gradu 6-7l x 2.45 DIZEL, na otvorenom 4.5-5.5l x 2.45 DIZEL
Za osmicu nije nista skuplje odrzavanje od A6.. I hvala bogu ima ih na otpadima, ako nesto zatreba javite se Plecki u Obudovcu, do dzaba dijelovi.. hehe.
Zamijenio sam oko trapa tek kad sam ga kupio rame 35km i krajnicu 25km (novo), plus naravno zamjena. Veliki servis mi je bio uradjen i diskovi i plocice.. Mozda je to bilo skupo? ;) ;)
A noviji model osmice je sigurno dosta skuplji za odrzavanje, ali eto rizikovacu za taj luksuz.. Jos ih nema na otpadima, ako koji dio ode, onda ce biti kako kazu "parkiraj u garazu i vozi bicikl".. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top