My Golf 4 & Audi A8 :)

My Golf 4 & Audi A8 :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vlado auta su ti extra...

Ukoliko si zainteresovan da se nalazis s nama na okupljanjima u Brckom,bilo je samo jedno dosad, bit ce ih jos nadam se...Javi se, i prati temu okupljanja, tamo cemo ili ja ili erol, postaviti temu unaprijed da znas...
Vidjam te cesto u gradu, sad vozim ovu C klasu sa slike...pa et bibiknem ti kad te vidim:) da znas ko sam.pozdrav
 
Član
hvala, hvala.. ;)
nije frka, organizovacemo se, imam par drugara koji isto vole ta okupljanja, a i drugarica :icon_biggrin: pa cemo doletiti!
i tebi je mecka vrh! skupljaj lovu za felge (bar 18-ke) i ne treba ti nista vise, posto je to auto kulturica, nemoj ga dzidzati!
hajd onda blicnemo se ponekad.. ;)
 
Član
Vladex je napisao(la):
hvala, hvala.. ;)
nije frka, organizovacemo se, imam par drugara koji isto vole ta okupljanja, a i drugarica :icon_biggrin: pa cemo doletiti!
i tebi je mecka vrh! skupljaj lovu za felge (bar 18-ke) i ne treba ti nista vise, posto je to auto kulturica, nemoj ga dzidzati!
hajd onda blicnemo se ponekad.. ;)

Vazi, super sto vise nas se okupi to je bolje, zanimljivije i tak...
Slobodno sve ih pozovi, i da imaju dobrodoslicu:))
A pogotovo drugarice :) mislim njih je manjak pa zbog tog hehe...
Za felge bih morao jos vidjeti,znam da bi tad extra izgledao, ali je po nasim putevima to preveliko....sad su 225/50-16 gume, i mogu reci da je to bas granica sto se sirine tice...Ne mislim da slabije vuce ili tako nesto, nego nasi putevi mi bas nisu za nesto vece...Ali pricat cemo o tome na skupu;)
Nesto je Erol govorio da bi se cak i sad u petak okupili ali ne znam,nema ga na msn da ga pitam...
Eto pa vidimo se mozda vec sutra,ili prekosutra u gradu:))
;););)
 
Član
evo kupio jos jednu osmicu, nisam mogao da odolim, 4.2 quattro.. hehe
ako trebaju kome dijelovi sa ove, samo skidajte, sve je na prodaju. auto je tip top, presao 192000km, naleletio slucajno na njega po povoljnoj cijeni, stranac je, pa cu ga prodavati u dijelovima dok ne istekne reg. i dok se malo provozam.. joj al ide!!! :)
 
Član
pa vidjecu ako motor moze stati u cetvorku, pa odoh malo na crtu sa nurijom i ekipom.. hehe.
ma kupio da zaradim nesto, posto sam ga dobio bas povoljno, nije od bijesa..
jest da nisam izlazio iz njega ovih dana.. :lol:
 
pazi vlade,ko sultan od bruneja:)

nista,eee ovaj sad petak ,odnsno vec sutra je ko neko okupljanje,dodji,povedi ljude sa sobom i nemojte ocekivati nista EKSTRA :)mrgreen:),laganini okupljanje na parkingu kod gimnazije u 19 sati i poslije baciti koji krug po gradu i to je to,dakle nikakav poseban hepening:) al dodjite obavezno!

i dodji audijem tim,da imamo sto vise konja na okupljanju!;)
 
Član
vazi druze, naleticu ako budem u gradu..
masina 4.2 ide sutra na rasklapanje :icon_cry: vec sam skinuo karambolku..
doci cu sa cetvorkicom, jest da cu onda biti najslabiji, posto sredjujem svoju osmicu ;)
 
Član
Wauuuu auta su ko bombona obadva,a pogotovu ovaj novi A8 4.2 makina prava.......pozzzz
 
najslabiji???
hahha.pazi mene druze,75 ks,jos se ja ponadao doces audijem,pa kontam kroz grad cu imati neke sanse,ono audi golem,tesko se izbacivati sa njim (kroz grad),hihih:)

a vako,130 ks,hmmm,ajd vidjet cemo, sto bi samir_rx8 reko :"pravci su za brza auta,krivine su za brze ljude". :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top