my bitch - 200sx s14

my bitch - 200sx s14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@allroad - da ne bih lupetao :) http://www.alltrac.net/specs/st165USAspecs.html

@nermin - ima ovaj auto i negativnih strana
delovi, cena delova, majstori, neprakticnost, komplikovan za voznju po gradu....
al zato kad se dohvatis krivudavog otvorenog puta, cist egzekutor :icon_evil:


@nismisa - de si brate moj :)
e, kucka slusa sad ok
zamenio sam najzad varijator bregaste, zbog kog me bilo sram proci kroz grad
auto je iz golf 2 dizel moda je najzad presao u corola 1.3 mod

http://www.youtube.com/watch?v=40V8fqhmon0


inace, bila jedna s14ica u vitezu, ali je neki mangupi smakli :)
sto se ajdovih felni tice, slao mi je sliku, ali ono nije za moj auto, ako mislis na one petokrake sa dubokim falcom

al neka, iskopao sam pre 2 sata ovakve jedne
http://i69.photobucket.com/albums/i66/photowalk/LupoGtiCompomotiveMOs019.jpg

@0g1 - slabi, slabi :D
sve sto treba jeste da se dokopas 40ak na sat i tu pocinje zabava koja ne prestaje ni na 200 :icon_evil:
 
Nissan VRh....Svaka cast,inace Nissani mi se svidjaju vozao sam od druga primeru Si,komande sve posvecene vozacu,a ugodjaj koje auto nudi je pomalo neopisiv za takvo auto koje pomalo izgleda kao every day car on the street....
Puno srece s japanerom;)
 
Član
voleo bih da te smestim ovde za volan, video bi koliki je primera traktor
ne vredjam primeru, stavise bas je volim, posebno u GT varijanti :D, ali kako su ovde odradili ergonomiju, mamu im japansku

ulazak i izlazak iz vozila je tesko smaranje
istina, dodje mu kao cas fiskulture, ali ako to moras da radis svaki cas kao sto radis u gradskoj voznji....
ali kada se smestis auto te bukvalno zagrli i srastas sa njim
sedista profilisana i sa sasvim korektnom bocnom potporom
na duzim putovanjima uopste ne umaraju, samo materijal ne pruza neku ventilaciju pa se malo oznojis
volan je izvucen daleko iz centralne konzole, menjac na 30cm od volana, visoko na mostu, rucna izmedju volana i menjaca
ma, sve na dohvat ruke sto je perverzno dobra pozicija i za drift i za sportsku voznju

upravljanje vrlo precizno, a sedi se dosta blizu zadnje osovine tako da u svakom trenu imate potpun uvid u to sta se desava sa zabavnom, ali vrhunski poslusnom zadnjom osovinom

auto je sirok, nizak, gotovo savrseno izbalansiran (53:47), motor pomeren skroz do firewalla, tako da je centar mase pomeren ka centru u kom se nalazi vozac koji ima potpun monitoring nad svakim tockom

kompletno nezavisno vesanje je relativno komforno trimovano, uopste ne umara putnike (zanemaricu gradske rupe po kojima se truckam, ipak je ovo sportak), ali zbog dobrog body antirollinga i poprecnih stabilizatora napred i nazad nema nikakvog naginjanja u krivinama, auto vas ne "kipuje" iz sedista, nego pegla krivine i uliva vam neverovatnou dozu samopouzdanja nebitno da li je mokar ili suv asfalt, jedino su pneumatici ogranicenje

mozda nije brzi u krivinama od nekih drugih automobila sa visim centrom mase, opet kazem mozda, ali sam osecaj u krivinama dok ih peglate u bukvalnom smislu reci je neopisiv ovako preko tastature

puno puta uhvatim sebe pri takvim voznjama da slucajno bacim pogled na kilometar sat i kazem sebi, pa dobro, da li si ti normalan, nakon kratkog pravca si nagurao 180 na sat, a onda si krivinu koju si Octaviom jedva provukao 90-95, sad odradio sa 130

ali, on jednostavno nastavlja da slusa i ne mrda, jedini je preduslov dobra podloga
napominjem da vozim BF goodrich gforce profiler 205/55 R16, sa prosecnim sportskim karakteristikama i prilicno losim bocnim drzanjem

ne mogu vam opusati sa kojom lakocom vozite preko 2 puta od ogranicenja na bilo kom mestu i da ni jednog trena ne osecate strah, vec kao da sedite kuci za stolicom i vozite na monitoru

naravno treba i stati, a kocnice su samo jos jedna vrhunski odradjena stvar na ovom autu
napred samovent 282mm diskovi sa dvoklipnim celjustima, nazad puni diskovi sa jednoklipnim celjustima

zaletite 200, stisnete kocnicu, auto brutalno usporava, a vi smislite da probte jos da stisnete papucicu
auto zabada nosu zemlju, pocinje skripa abs-a i ako ste nevezani kao suvozac pocinjete da imate veoma ozbiljne probleme da ostanete u sedistu, a ako ste vezani, pocinju da vas bole ocne jabucice

mislim da nismo zna priblizno o cemu govorim

@trizex - pozdrav druze :D moram malo i sa vaso rajom da se druzim
 
Auuuuu svaka cast,svaka cast!

I na ovom super postu :D i na jos boljem autu :cool:

Sve si vec reko,nemam sta da te pitam ;)

JDM forever :D
 
Administrator
inace, bila jedna s14ica u vitezu, ali je neki mangupi smakli Smile
sto se ajdovih felni tice, slao mi je sliku, ali ono nije za moj auto, ako mislis na one petokrake sa dubokim falcom

ha ha jesi vido gdje se s14 sakrio al nema veze iskopan je

ne znam sta da ti kazem za one felge, meni su se svidjele i razmisljam da predjem na 5 sarafa
 
Član
joj iskopan, ali nije iskoriscen dovoljno :icon_sad::icon_sad:

jel mislimo na iste felne???
imas li sliku felni?

@ostali - hvala ;)
 
Administrator
skyline je napisao(la):
joj iskopan, ali nije iskoriscen dovoljno :icon_sad::icon_sad:

jel mislimo na iste felne???
imas li sliku felni?

@ostali - hvala ;)

nemam broja da vidim jel jos sta ostalo od njega, ne znam sta je s motorm bilo, mozda su ga i bacili...Nemam sliku felgi, gledao uzivo i vjeruj da su extra a ni distance ne bi trebao fuliti jer ih daje ispod svih cijena
 
Član
kao prvo, neke rote su se pokazale kao mekane, kao drugo, polovne ne mogu da nadjem, a nove su mi skupe

nismo je napisao(la):
nemam broja da vidim jel jos sta ostalo od njega, ne znam sta je s motorm bilo, mozda su ga i bacili...Nemam sliku felgi, gledao uzivo i vjeruj da su extra a ni distance ne bi trebao fuliti jer ih daje ispod svih cijena

ma zezam se buraz
ja sam cornuo skoljku, rasturio kompletan prednji kraj i prebacio u srbiju, a ostatak je ostao kod ajdina da saceka bolje carinske uslove za prebacivanje polovne skoljke, medjutim, carinska inspekcija je nasla to kod ajdina, digla na slep i odnela na kockanje, a ajdinu izrekla neku kaznu
plakalo mi se majke mi

celu skoljku sam uzeo za 650e i iskoristio prednji kraj te popravio tad slupani auto, a kod ajdina ostale 4 felne, menjac, diferencijal, sva stakla, ceo enterijer, oboja vrata sa podizacima, ceo zadnji kraj, ceo zadnji trap .... :icon_sad::icon_sad:
ma, ceo auto od fireweall-a do stopova, koje sam srecom skinuo i doneo ovamo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top