muzika za mecku

muzika za mecku

:icon_question: ma prednje necu dirat sada njih zanemarimo skroz...
dakle nazad nista se ne busi nego u postojece rupe staviti dva zvucnika + kutija u gepektu....
 
Član
Spoji onda te na player i ne treba ti pojacalo za njih ;)
Eno imas na pik-u infinty pojacalo 300w rms cijena je nekih 50-60 KM to ti nije lose ni snagom ni cijenom ;)
 
ja sam jednom prilikom u 190tki slusao 3x12 postavljeni gore na policu, free air verzije, stim da je polica od MDFa uradjena i posteno zaljepljena i izolirana, jer to je jako bitno da ne propusta iz gepeka u kabinu. i ono svira :icon_eek: ja da sam na tvome mjestu uradio bih nesto na taj fazon.
 
Član
Ne vjerujem da su 3x12 jer nema prostora da stanu :icon_rolleyes: polica je zakosena na krajevima samo na centralnom dijelu gdje je prva pomoc je nekih 30 cm mozda malo vise od sjedista do sajbe tu stane jedna 12 bez problema al na 124 je veci taj prostor ;)

Najbolje rjesenje woofer na policu a ispod police u unutrasnjosti gepeka da je neka manja kutija spojena sa policom e to bi udaralo da valja :D:cool:
 
jesu 12, znam i koji su wooferi :icon_biggrin: a u mercu 123 sam vidio i cuo 2x15" RCF isto tako, od istog vlasnika. :D Mislim da ni dan danas nisam cuo i vidio setup koji se cuje dalje od tog. Sjecam se da se mogo cuti na nekih 1km, ako ne i vise kad dolazi. :D
 
Član
Dobro je onda ak je uspio to sve ugurati :D 3x12 mora se cuti gdje god da ih stavis

sad ce neki reci nije merc za to al ja kazem jebo i auto bez jakog ozvucenja :D:lol:
 
joj momci nemoj da pilam nista zao mi je neka ostane sve kultura ali da ispod toga svega ima nesto nako fino ;)
evo slika:

43410009.jpg


50988869.jpg


61418708.jpg


46300484.jpg


83728175.jpg


bolje mi je i naprid podvuci neke jace zvucnike i spojit ih i na pojacalo nego ono busit :icon_sad:
64249803.jpg
 
zbavljeno sljedece
POJACALO KICKER MONO BLOK ZX750
2X WOOFER KICKER PO 1000W
ORGINALNA KICKER KUTIJA
sirina 80 cm duzina 44cm visina 40 cm
KABLOVI SVI KOJI TREBAJU ZA KOPCANJE
MINI POJACALO Alpina 4x100 ili 4x45 rms-a
:icon_smile:

Jos apline radio
i obicni zvucnici da su u skladu sa ovim gore ;)
 
e brate ako se ovo ne ode cut iz gepekta nece nista kakvo rezanje :lol::lol::lol:


jos alpine neke http://www.pik.ba/artikal/3591795/auto-cd-alpine-cde-120-mp3-usb-aux-rds-rcaout/ :icon_question:
I neka dva (ili 4 zvucnika da mogu popratit ovo gore)
i dosta za ovu godinu

oce li ovo sve moc na jedan akumulator :lol::lol::lol::lol::lol:
 
zadnja-kocnica je napisao(la):
e brate ako se ovo ne ode cut iz gepekta nece nista kakvo rezanje :lol::lol::lol:


jos alpine neke http://www.pik.ba/artikal/3591795/auto-cd-alpine-cde-120-mp3-usb-aux-rds-rcaout/ :icon_question:
I neka dva (ili 4 zvucnika da mogu popratit ovo gore)
i dosta za ovu godinu

oce li ovo sve moc na jedan akumulator :lol::lol::lol::lol::lol:

Jedan ovakav bice ti dovoljno :lol::lol::lol:
645019_645019_w.png
 
Top