muzika pitanje

muzika pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
emirEX_sa hvala iso sam narucio sam sve skonto sam koja je radnja..imaju sve dogovorio sam sa momkom on ce mi svu muziku spojiti uzo sam kablove od 50mm2 170 km svi kablovi i osiguraci u pakovanju...kondenzator 110 km kupio sam pojacalo 1800w za bas i 2 kikerove tube po 1500w...uzecu u ponedeljak petosistemce oni su 100km i njih cu spojiti na ono drugo pojacalo...hvala svima...
 
iskreno da ti kazem necu ni ici na db drag muziku sam uzo za svoj cejf ono da se malo kurcim hehe auto dok skroz ne zavrsim nema street race-a za jedno 6 mjeseci cu staviti sve slike i radove sta sam radio na autu i onda sve kategorije na street race-u db drag, style, street race...a za car audio drug prejeftino je svegami raja prodaje skuplje stvari nego u radnji u kojoj znas da je novo i da ima garancija...otidjite pa vidite ja se sjebo kakvo je jeftino...sva me muzika izasla oko 1600 km znaci odma na db drag mogu...sa predobrom muzikom mozes izaci za 700 km pa skontajte raja prodaje duplo slabiju muziku za 600-700 km....
 
Član
imam pozitivnog iskustva sa caraudiJom,kao i mnogi koji su otisli i vidjeli :)
@muha kako ide sredjivanje be em vea :)
 
Početnik
bem,bej at the moment stoji, medjutim zaholcavam se na ICE dio , to cu sad kad se vratim sa sluzbenog putovanja ..


evo jedna slika trenutnog stanja




budu slike, a naleti nekad da vidis uzivo

svakako naleti da nesto slozimo da ti CAD-ovi prodisu punim plucima to je potencijal za 150dB uz malo znanja i truda

@devil....

neznam vjerovatno nisi bio nikad kod nas pa neznas o cemu pricas, ono ako mislis da smo raja sa ulice koja skupo prodaju :) ok nisi ti kriv sto si neinformisan....
 
Član
devilSnight je napisao(la):
a za car audio drug prejeftino je svegami raja prodaje skuplje stvari nego u radnji u kojoj znas da je novo i da ima garancija...otidjite pa vidite ja se sjebo kakvo je jeftino...

@muha, koliko god puta ovo da procitam, meni se cini da on tebe hvali, a ne kudi, tako da...
 
Član
muha, pogresno si protumacio, on kaze da ste vi jeftini, da raja sa ulice prodaje neku beze ziku za cijenu po kojoj vi uradite kvalitetnu i jos sa garancijom... procitaj jos koji put :D hehehe
 
cuj kudim nidje veze procitaj malo bolje reko sam svaka cast za radnju sjebo sam se kad sam uso...a nisam reko da ste vi skupi nego sam reko da ste prejeftini...da prodajete u radnji jeftinije nego neki na ulici koristenu muziku i plus da ima garancija i te stvari..pogresno si skonto al et jbg
 
sta je ovo ja pohvalim radnju a oni se naljute ccc...hehe ma pogresno si skonto reko sam svaka cast nisam dugo vidio kvalitetniju opremu..i jos nesh svidio mi se onaj dvd crni kenwudov na izvlacenje samo je skup 2500km...al jbg skupicu i za to samo lagano sad zasad cu kupiti onaj cd kenwud sto ima dupli displey oko 750 km tako nesh...
 
Početnik
sorry pogresno sam onda protumacio, izvinjavam se.

auto se ne prodaje , DVD Alpine kosta 2199km IVA D105 ... kod nas..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top