muzika pitanje

muzika pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
spajam 2 bas tube sony xplod 1300 w sve imam dobro pojacalo 1100 w znaci interesuje me jedno kad spojim te tube i stavim jos jedno pojacalo slabije za trosistemce da li trebam uzeti kondenzator ili ne...i jos jedno pitanje akumlator mi je 55 ampera nov tek kupljen da li da stavim jaci akumlator da kupim ili kondenzator sta mislite objasnite malo...hvala unaprijed
 
Član
koje auto imas?ne bi bilo lose staviti kondenzator,al ako je slab alternator dzaba ti i kondezator i kablovi i sve blinkace opet,tak je meni bilo na fabiji troklipaci,dugo joj treba da napuni akumulator,a brzo se praznio sa dva pioneer po 1kw rms
 
alternator mi je dobar to sam zamijenio bas zbog toga, auto je golf 3 i jos nesh ima li ko da prodaje kablove za muziku
 
Član
ispod 16 kvadrata kabal nemoj niposto planirati da stavis a i aku ispod 60 ampera jer ce ti se cesto desavati padovi napona i treptanje svjetala, znam iz iskustva. pozz
 
Član
Mozes to rijesiti kondenzatorom, on i sluzi za te padove napona...
Al moras imat stvarno dobre kablove, s pijace ne dolaze u obzir:)
Al svejedno ce ti se to desavati dok je auto na leru al cim alternator dobije obrtaja sumnjam da ces imat peoblem....Barem je tako kod mene:)
 
Član
Stavi 35mm2 i nece bit velikih padova, nemoj tanji kabal iz razloga sto si naveo da ces stavit jos jedan amp. pa je tako bolje rijesit odma .


Neko navede 16mm2 , pa covjek lijepo kaze da ima 1100W pojacalo,i da ce vjerovatno stavit jos jedno , a tu ispod 35mm2 ne doolazi u obzir, moja preporuka 35mm2 , poslo sam ti pm.
 
znaci pojacalo je 1100 w RMS-a nije nazivna snaga trebam dobiti jos jedno pojacalo rucno radjeno iz austrije na poklon od rodje pojacalo je stakleno i ogromno je pretesko bas cu ga slikati da vidite kako je ispalo..znaci uzo sam danas novi akumlator 75 ampera sutra uzimam kablove aBd ako nadjem danas sam trazio u nekim radnjama ali su bili samo tanji kablovi sto nekontam to uzimati...radije cu dati vise para ali da vrijedi...za kondenzator neznam sta cu trazio sam po gradu ali nigdje nema iso sam cak i u elektronik rs nije bilo...
 
Član
otidji u audio centar na malti. tacnije preko puta bivseg villa parka, tu imas od 10 - 50 kvadrata kablove za muziku ali i pratece dzidje od stopica do akumulatora, kondenzatora, pojacala, woofera, kutija i svega ostalog. radnja je dosta povoljna i ima sve sto pozelis
 
bio sam danas kondenzatora nemaju nenabavljaju vise imaju stvari extra;magnat,sony xplod i mac samo to drze ali fkt razvaljuju sto se tice opreme i imaju kablove samo za bas tube one deblje ali to sam vec uzeo...
 
a sto se tice bas tuba imaju da sjedes i places svih oblika i velicina a cijene su pravo jeftine od 218 KM do 259 KM znaci extra a nije skupo
 
Član
devilSnight je napisao(la):
bio sam danas kondenzatora nemaju nenabavljaju vise imaju stvari extra;magnat,sony xplod i mac samo to drze ali fkt razvaljuju sto se tice opreme i imaju kablove samo za bas tube one deblje ali to sam vec uzeo...

nije mobil media :icon_exclaim:
mobil media prodaje magnat,sony xplod i mac.

to je radnja koja prodaje kenwood opremu i nalazi se u onoj zgradi preko puta villa parka. dugacka zgrada, nemozes promasiti pise velikim slovima AUDIO CENTAR.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top