Muscle Dogs slike i iskustva

Muscle Dogs slike i iskustva

Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

nek tvoja rodica se pobrine oko njemackog zakona, ako voli svog psa i zeli da ga i dalje normalno voda gradom..

a scanner nek nam ne zamjeri sto skrenusmo malo u off.. daj nam ba slika :D
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

_vwfan_ je napisao(la):
Hajmo napravit jednu temu o cukama :cool:

bila je nekad tema ja mislim o ljubimcima. ili sam pomijesao sa jednog drugog foruma... :icon_confused:
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

sdc10103j.jpg

evo i koja slika od ujakova karabasa ( KANGAL ) jos je beba ima 6 mjeseci :)
a kad odraste trebao bi izgledati nekako ovako :D

kangal14.jpg
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

da ne otvaram sad novu temu.. moja Tara me jutros docekala sa prvim stenetom.. do sada su 5 mini pit bullova, 4 momka 1 curica :)
 
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

RCat je napisao(la):
da ne otvaram sad novu temu.. moja Tara me jutros docekala sa prvim stenetom.. do sada su 5 mini pit bullova, 4 momka 1 curica :)

gdje cemo svi sjesti kad dodjemo na babine :D ... ja jos uvijek tragam za Rotwieler-om od kako je moj umro...nikako da nadjem da je ok (sve suplja prica,sampionsko porijeklo itd...) i ako je ok brate cijena astronomska
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

AldinShpura je napisao(la):
RCat je napisao(la):
da ne otvaram sad novu temu.. moja Tara me jutros docekala sa prvim stenetom.. do sada su 5 mini pit bullova, 4 momka 1 curica :)

gdje cemo svi sjesti kad dodjemo na babine :D ... ja jos uvijek tragam za Rotwieler-om od kako je moj umro...nikako da nadjem da je ok (sve suplja prica,sampionsko porijeklo itd...) i ako je ok brate cijena astronomska

nisam znala da trazis Rottija.. nedavno sam imala momka, godinu dana star - nije sampion - al zato sampion osvajanja srca hahaha.. eno ga sad cuva jednu firmu.. divan momak
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

Ja mislim da ima Adnan iz Gracanice rott-ove i to je mislim momak koji ti nece uvaljivati pricu i to,a psi su mu stvarno odlicni.Pozdrav
 
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

RCat je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
trazim odavno pa eto...

okay.. imat cu na umu, pa ti se javiti.. cesto mi se obrate gazde

ok,hvala ti,imam sincica pa neka raste uz njega,a nisam bas za to da uzimam rota u ''godinama''

zuka_ je napisao(la):
Ja mislim da ima Adnan iz Gracanice rott-ove i to je mislim momak koji ti nece uvaljivati pricu i to,a psi su mu stvarno odlicni.Pozdrav

drug ako imas br. posalji mi da ga kontaktiram
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

Da me ubijes nemam broja sve sam pregledao,pokusat cu ti saznati ovih dana.Momak se zove Adnan Halilovic.;)
 
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

evo ga pred operaciju,anestezija vez djelovala (par dana do 4 mjeseca) zivjeo jos dan



prvi dan,kad sam ga donio kuci (star dva mjeseca)

 
Top