Muscle Dogs slike i iskustva

Muscle Dogs slike i iskustva

Član
NIKAD ne davati kuhane kosti psu radi one masnoce zelatinaste oko hrskavice i zglobova od toga znaju dobiti gadan proljev. Ja svojim psima dajem gotovu mesnu hranu sa dodatkom svih potrebnih stvari koju mjesam sa manjom kolicinom dehidrirane hrane + 2 x tjedno dobiju po 2 jaja u obrok i riblje konzerve .
Odraslog psa hranim 1 dnevno tj. navecer oko 7 sati ako neidemo u setnju ili nakon setnje u bilo koje doba noći. A mali jede 3x dnevno. Uz hranu malac dobije i cafortan tablete sa vitaminima i kalcijem a stari svaki dan dobije suhe ljuske od jaja sto je skoro pa cisti prirodni kalcij.
A iznutrice tipa slezena srce dajem sirovo a jetru nevalja davati sirovu jer sve moguce bolescurine kod zivotinja se prvo razvijaju u jetri pa dalje...
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
Ako trazis dobermana da je kvalitetan i pas sa potencijalom budi spreman minimalno 500e izdvojiti ovo sta se kod nas vrti po oglasima su vecinom od roditelja sa tko zna kakvim rodovnicima , nerijetko sa displazijom kukova i slično...
btw. moji psi su uvjek bez brnjice jer su socijalizirani ma ljude maximalno!!!

MA svaka čast tebi, ali kad ja, ili netko tko se boji pasa, vidim velikog psa kako mi ide u susret bez brnjice, nije mi baš svejedno. Otkud ja znam jel on socijaliziran na ljude ili ne, i kakav ga idiot voda...... to je malo zajebano zaključiti samo na temelju prvog pogleda.

A za dobermana ćemo malo sačekati, zbog ovih 500e ;)
 
Član
@ scaneru, ako netko voli zivotinju, i ako zna da cijeni ono sto mu ona pruza, nece mu biti tesko da nauci sve sto je potrebno da bi je u neku ruku razumio i ucinio sto sretnijom i zadovoljnijom, i u tim slucajevima, od psa dobijamo maximum, znam dosta o tome procitao sam brdo stiva, i ma koliko volio pse, jednostavno mi vrijeme trenutno ne dozvoljava da nabavim, mogu ja to nabaviti, al ce to da bude staroj da ga hrani, a ona ga ne moze ni trenirati, ni setati, al u dogledno vrijeme se iskreno nadam da ce malo da se smiri sve ovo, pa cu moci i ja da postanem clan ove porodice, a do tada cu da pratim tvog CC-a i ostale ljubimce ovdje...:D
 
Član
518_4587777730382_1014372265_n.jpg


danas smo malo jeli mesek :D
 
Top