Mrzim pokvarene policajce !!!!

Mrzim pokvarene policajce !!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kreteni su i to koliki ...cast izuzecima ... Neki dan kad sam se vracao kuci i pravac veliki ide i neki lik u q7 ide negdje oko 130 aj ja cu za njim i vozim ja oko 110 kad izleti mi policajac na sred ceste mase mi onom debilskom palicom.. Ja jedva stao .. otvaram prozor i kaze on meni kako to ti vozis ja njemu pa zurim moram radit kaze on meni smanji malo to i izadi iz auta da pisemo ..Kazem ja staces mi pisat sto nisi izletio onom u audiu pa mu kaznu piso a ne meni na sred cest da te satarem.. i ja jos kriv budem ... Tu smo se svađali 20 min i napisa mi je i jos mi slaze : "Da te nismo snimili pustili bi te sad al posto jesmo moram ti je napisat"(kao da sam jucer izaso vanka) i Kaze meni onaj drugi kad sam mu ja reko da neke nesmiju zaustavljat a on meni " Zato ti sporije vozi " Meni se tlak digo na 300 nema sta mu nisam reko i u facu sam mu slozio da je necu platit..Ukratko to su jedna velika gamad koju treba malo palicom po glavi da dodu sebi vise... A da je rodaka svog zaustavio njemu bi uspio izbrisat video i pustit ga :p
 

BiT

Član
Ma govna su to najveca, 90% su lopovi. Cast izuzecima. Neko je vec spomenuo njihove kuce i auta, to je da Bog sacuva. Kao da imaju ministarske plate. :icon_mad:
Ja sreca jos nisam imao nekih bas losih iskustava, malo se porjeckamo da ne pise svakakve izmisljenje gluposti i da napise neku normalnu kaznu. Uzmem uplatnicu i dovidjenja. Ne bi im dao marke iz principa, koliko god da me vise izadje kazna od njihove 'kafe'. A imam para koliko i vecina nas, ali jednostavno necu.

Neki dan u sred bela dana, u strogom centru grada, stotine ljudi prolazi pored njih, zaustavili mi kolegu i nisu imali sta pisati. I majmun 'ladno ruku kroz prozor i hop, ugasi mu svjetla i napisa mu kaznu. I naravno kolega odreagovao, a ovaj mu rekao "Samo moze biti gore". Eto kakva su to govna.:icon_mad:

A mito je tu kriv za sve, onih 10-20 KM sto im narod daje na kafu.
Oni sad hvataju narod bezveze i samo traze razlog da iskamce tu crkavicu od vozaca. A vozaci ne voze kako bi trebalo, jer kontaju "Ma sta god da uradim 10-20 KM ce popraviti". I zato prave tolike prekrsaje. Da se oni boje policije i da se sprovode prave kazne, sve bi drugacije bilo.

Ali uglavnom GADE mi se drotovi.:spam::icon_evil:
 

LSD

Član
ma joj drotovi su :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
mene danas pred kucom zauustavljaju 3 puta jedni te isti zato sto nisam imao tabli na autu,ejjjjj
i svaki puta ista prica al ne dam cenera pa nek radi sta hoce:icon_evil:
 
Član
Ma možete vi pljuvat po drotovima kolko hoćete al kakva nam država , kakav narod takvi i drotovi , nije to jedino zlo kod nas to svi znamo , polako dolazi vrijeme reformi i kad jednom naši drotovi budu ko slovenski ili austrijski žalićemo (mi koji volimo brzinu ) za ovim vremenima kad se moglo i "popričat" s njima!
 
Početnik
haha zato ja takve ovdje ne j*em:icon_biggrin: doduse imam kazni milion i dajem
kamaru para na kazne al vala necu da stanem nekom konju kao sto sam kazes sav nikakav
jadan debeo nije nizasta i on faca neka:icon_mad:
 
BHT Ovisnik
dobri su koliko i losi,sta bi da ne primaju 20-ak maraka za kavu za neke prekrsaje,s tim opet da zbog nekih gluposti kazne:icon_rolleyes:
al sto je je barem u nas svaki policajac sada ima novo auto,izrađenu kucu sa fasadom i okucnicom,al sve prometni policajci:icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top