Mrzim pokvarene policajce !!!!

Mrzim pokvarene policajce !!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa ako me ista vise zivcira od debelih supaka koji dodju na cestu da zakinu jadna i postena covjeka za koji dinar ne bil on omogo otic na pit se i najest ili kockat sto je sve veci slucaj danas .Odma naglasavam svaka cast postenom ali danas je takvih sve manje sta ces ti kad on ide z atobom s rotacijom ti stanes on izadje i zaustavlja auto iza sebe normalno krenes i ondfa te opet stigne i oce da ti slozi kaznu sto mu nisi stao Pa boziji covjece odkad to policija jednom "lizalicom"zaustavlja dva auta ili sto je jos gore jedan ispred jedan iza To je samo jedan primjer od njih tisucu pa dajte ko jos moze voziti 4o kmph To oce da mi prokuha auto
 
Član
sta su tebi radili:lol:
a dajte ba ljudi,gledajte realno,pravila su tu da se postuju
da smo svi po zakonu ne bi ti imao sta pisati
koliko od nas stane na znak stop?
vjerovatno nijedan
koliko ne prelazi ogranicenje?
nijedan
koliko ima svu opremu?
rijetki su
i fkt da ce ti nesto naci
i ne kenjajte,i ja vozim,ni ja ne stavljam ono P iako ga trebam nosit jos par dana,i ja ne stajem na stop i slicno,pa da mi napisu kaznu ne bih se ljutio
sta ako zaustavi dva auta odjednom,jel ne smije?
i gledajte realno,svako od nas gleda da zaradi sto vise,tako i oni,i umjesto da budete zahvalni,sto cete dati cenera umjesto 50KM,jos tako pricate
mito,korupcija,i slicno je lose,al svi ste zahvalni na tome,jer s manjim troskom za prekrsaj prodjete
 
Član
edoze je napisao(la):

ma bolan nije to do toga o tome ti i pricam stari mi je s dvojkom gtd niz jablanicu pretico deset auta u cugu oni ga zastave traze u mu 20 KM i jos mu vrati deset i onda rokne rotaciju i u prvi kafic sve svojim ocima vidio pljunite me ako lazem bas to sto ti govoris postujem ali i to je sranje ako je po zakonu onda nek se zna zakon i vozaca i policijskog sluzbenika
 
Član
i ja ih ne volim
al vidi jednu stvar
momak jedan,dolje blizu zepca
vozio brze,preko ogranicenja
dijete izletilo na autoput,mozda 6-7 godina
opucao ga retrovizorom,dijete na mjestu ostalo mrtvo
da je bio policajac tu negdje,dobio bi kaznu,i dijete bi ostalo zivo
iako bi on spominjao drotu sve redom,to bi mozda spasilo dijete
tak da...
ja sam za sto vise patrola,ima ono malo novog autoputa ko hoce zakucavat auto do poda
i ja volim brzu voznju,al rijetko kad to ne zavrsi belajem

Injection je napisao(la):
edoze je napisao(la):

ma bolan nije to do toga o tome ti i pricam stari mi je s dvojkom gtd niz jablanicu pretico deset auta u cugu oni ga zastave traze u mu 20 KM i jos mu vrati deset i onda rokne rotaciju i u prvi kafic sve svojim ocima vidio pljunite me ako lazem bas to sto ti govoris postujem ali i to je sranje ako je po zakonu onda nek se zna zakon i vozaca i policijskog sluzbenika

ak je tvoj stari posten,sto nije potpisao da si kriv:icon_rolleyes:
kad podmitis,drot je kriv sto uzme,a ti koji dajes,nisi:icon_question:
 
Član
edoze je napisao(la):
sta su tebi radili:lol:
a dajte ba ljudi,gledajte realno,pravila su tu da se postuju
da smo svi po zakonu ne bi ti imao sta pisati
koliko od nas stane na znak stop?
vjerovatno nijedan
koliko ne prelazi ogranicenje?
nijedan
koliko ima svu opremu?
rijetki su
i fkt da ce ti nesto naci
i ne kenjajte,i ja vozim,ni ja ne stavljam ono P iako ga trebam nosit jos par dana,i ja ne stajem na stop i slicno,pa da mi napisu kaznu ne bih se ljutio
sta ako zaustavi dva auta odjednom,jel ne smije?
i gledajte realno,svako od nas gleda da zaradi sto vise,tako i oni,i umjesto da budete zahvalni,sto cete dati cenera umjesto 50KM,jos tako pricate
mito,korupcija,i slicno je lose,al svi ste zahvalni na tome,jer s manjim troskom za prekrsaj prodjete

i tako napravis 10001 prekrsaj kad niko ne vidi , a kazne za neku glupost :D
 
Član
Da nisam davao ono po cenera i cvaju mislim da bih za ove dvije godine i
kusur vožnje imao kazni nekih 5000 KM umjesto 800 KM.


Tako da .... šta da ti kažem : )
 
Član
Ali cilj patrola i jest da uspore voznju na nekom mjestu a ne da naplate sto vise kazni da je bila patrola na tom mjestu i uzela mu kaznu on bi s jos vecim gnjevom osino i isto bi se moglo opet desiti ja sam kako prvo za sljedece iso si 20 kmh preko ogranicenja kazna ti je 200 i dovidjenja a ne znatel kolko ste isli gospodine,znatel kolko je to kazne,pa daj stani covjece koji si mi ti k* bolan tvojeje da stojis i pises a ne da meni glumis neku vlast i onda kad cuje da nemas sto nije rijedak slucaj onda da ne bi piso kaze pa eto ,znas ,moze se tu nesto ,ko da prosi a ne trazi mito jbg to mi je muka
 
ma ljudi najveci problemi su zakoni u BIH, nije samo tako sto te tice saobracajnog zakona vec i drugih zakona itd. npr. kod nas covjek lezi u zatvoru ako ubije lopova ili ubicu koji mu je usred noci usao kroz prozor i prestrasio zenu djecu, a u americi nista normalno nastavis zivot i po mom misljenju tako treba biti i kod nas... a bezbroj ima tih rupa u zakonu, a pogotovo u saobracajnom... nije sad da branim policajce, ali mislim da grijesite kada generalizujete stvari, dosta policajca su zaista casni i posteni ljudi kojima se skida kapa, jer znam dosta policajca kojima je stalo da ljudi zive u normalnoj sredini, a naravno ima i onih sto su u ratu bili neki salabajzeri, sverceri i varalice po svojim kasabama i mahalama, a sad ih nije sramota uzimati pare kad neki jado u golfu jedinici nije upalio svjetla... zato kazem prvo srediti zakone i samim tim izvrsiti selekciju ljudi koji mogu biti policajci;)
 
Član
edoze je napisao(la):
sta su tebi radili:lol:
a dajte ba ljudi,gledajte realno,pravila su tu da se postuju
da smo svi po zakonu ne bi ti imao sta pisati
koliko od nas stane na znak stop?
vjerovatno nijedan
koliko ne prelazi ogranicenje?
nijedan
koliko ima svu opremu?
rijetki su
i fkt da ce ti nesto naci
i ne kenjajte,i ja vozim,ni ja ne stavljam ono P iako ga trebam nosit jos par dana,i ja ne stajem na stop i slicno,pa da mi napisu kaznu ne bih se ljutio
sta ako zaustavi dva auta odjednom,jel ne smije?
i gledajte realno,svako od nas gleda da zaradi sto vise,tako i oni,i umjesto da budete zahvalni,sto cete dati cenera umjesto 50KM,jos tako pricate
mito,korupcija,i slicno je lose,al svi ste zahvalni na tome,jer s manjim troskom za prekrsaj prodjete

Potpis ko kuca! sta sam tako para ustedio da su me pisali svaki put kad su me zaustavili nebi danas auto vozio neg radio za kazne !:D
 
Član
ma ok je to,slazem se da je zakon u nas uzasan
al najgore je sto vecina ljudi prica protiv policije,a kad se njima desi nesto za sta bi trebali platit 100KM rado izvade cenera il 20KM i daju policajcu
sto i onda ne glume postenjacine
mene je u zenici zaustavio policajac,nije mi radio jedan far,ni pozicija ni kratko,navecer oko 10 sati,pita on mene znam li sto me zaustavio,rekoh,znam,ne radi mi svjetlo
kaze on,zamolio bih te da promijenis sijalicu,da ne ometas i ne zbunjujes druge ucesnike u saobracaju
ja mu rekao da cu ionako brzo kuci,pa cu ujutro promijenit
ja se zahvalim i vrati mi dokumente
a mogao mi je reci da mu dam cenera da me ne pise il nesto slicno,jer nisam imao sijalicu,imao od 100W a u mene 55W
tak da...ima i dobrih,i te kako...
 
Član
pa, bas to davanje danas 10, sutra 20 i moljakanje daj pusti me, nemoj pisati itc. - i dovodi do "nereda".
neki policajci se uzbezobraze vise, neki vozaci isto tako. jer tako uvijek prolaze.

jest, ne vozim ni ja po zakonu 24 sata, 7 dana u tjednu. kad me zaustave i pocnu pisati, boze moj. ili cu voziti sa zakonom skladno, il cu placat. fertig
 
Član
evo preko puta moje kuce sjedi policajac i cuga votku ...

sad prolazio tuda da uzmem kruh haha..bogmi



----------

ja sam suzdran..ako sam pogrijesio nek pisu i j*iga sta ces...mada je lijepo proc sa cenerom nego sa 50 km
 
Policajci, hehe, smijesno je komentarisati sta, ali evo jedna simpa.
U jednom birtusu sjede drotovi, imaju raspored kad koji sleper prolazi na tom dijelu puta, i tako i zaustavljaju, svaki sleper ne prolazi ispod 100KM, zaustave i ponude opcije, ili na vagu ili vanredni tehnicki, sta ce, bolje 100 ispod ruke i hajd dalje, a ako im slucajno koji prodje ranije od rasporeda, skacu iza stola i trce, ali pazi TRCE, u vozilo, rotacija i za njim.... I sta velis, posteni????
Opet, i oni su ljudi, sve to stoji, ali kada bi se svaki od njih drzao zakona, pa barem i ovakvog kakav jeste, na cestama bi bilo mnogo ljepse definitivno. Nazalost, danas je sve veci i veci broj ovih gore opisanih, sto je zalosno, a to sve opet zavisi i od mjesta.
Sto se tice postovanja ogranicenja i ostalog, trudim se maksimalno, oprema je full, sve po PS, kao i jedan primjerak ZOBSa, koji je neizostavan u svakom nepravilnom zaustavnjalju nacinjenom od strane radnika policije (koje je takodje uvijek van propisa).
Takodje sto je gore pomenuto,da li moze zaustaviti 2 vozila, ne moze, jedan saobracajni policajac moze da zaustavi samo jedno vozilo, mora da ima odgovarajuce prosirenje s DESNE strane koje je oznaceno cunjevima, kao i jos par dodatnih sitnica tipa kako mora biti obucen i sve nositi.
Takodje, jedna od interesantnijih stvari, ali se o tome nerado prica i potvrdjuje, policajac pri rutinskoj kontroli vozila nema pravo da vam vrsi pretres vozila, izuzev ako za to nema nalog!!!! Moze se jedino izvuci na "pokazite mi svu opremu, rezervnu gumu itd", ali ako im to pomenete nastaje rat, ne gine vam 40KM he he he, ja sam jednom zatrazio kada me nesto poceo peglati pa se zajapurio ko paprika, dao dokumenta i dovidjenja (i nisam dobio nalog od 40KM :lol::lol::lol:)
http://www.youtube.com/watch?v=nGqRTDJrHB8
http://www.youtube.com/watch?v=2QxjBefLKkM
 
Član
slazem se u vecini stvari s edoze,ali ima bas pokvarenih i podmuklih evo ja nedavno odvukao staru na autobus u 3 ujutro i uopste nisam isao ulicom gdje je bila policija nego sam skretao kad on trci odozgo i mase lizalom ma samo sto ne rekne daj nam i sta sam drugo mogao nego dati prekrsaj je bio voznja poslije 23.Kod nas kad pogledate policajce svi se voze u mercedesima svi kuce napravili zive ko lordovi odkud sve to,cast izuzecima.Jednog dana kad budem imao GTI necu ni stati ovim nasim lokalnim policajcima samo ce cuti zvuk remusa sto se gubi u daljine :lol::lol::lol:ja uglavnom postujem propise neki me i zafrkavaju zbog toga ali sta ces
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top