MPS vs M5

MPS vs M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja se slazem, za to nekad stisnut gas...al oni su se ganjali iz noci u noc...ne bi to meni nista smetalo, da ne furaju na drugoj strani "sigurnu voznju" i ono "djeco, pamet u glavu" a oni gori od djece jebote...
 
Član
faya ti isto djed od 100 god. pa se naso pametovat....mi kad se potezemo "nevin" svijet uvelko spava.... tako da si na sigurnom.......a i dacu ti broj mob mirse pa ga nazovi pa mu to ispricaj sto sad pricas....Boli me K. ako ko naidje i boli me K . bio to ja ili neko drugi.... i vec me pocinjes nervirat s tim pricama o "sigurnoj voznji" ja znam da nece zbog mene neko poginut u kontra traci a za ostalo me zaboli K. i dosta vise o ovoj temi...
 
Član
Faja mjenjaj nick u 324d :D

Ne mozes porediti iskusnog vozaca koji vozi 200 km/h i klinca koji je prije 5 dana dobio vozacku. A i gdje kod nas imas pistu na koju mozes izaci i voziti se autom? Imas onu u Mostaru, al nece svi do tamo ici da bi jednom il dvaput stisnuli auto. Ak si ovdje dosao da drzis predavanja zbog malo brže vožnje, onda mislim da si pogrijesio forum. Il ak nista drugo, pogrijesio si podforum i temu...
 
Legend
U principu djecko nije u toku desavanja. U satima od 00:00 pa dalje u TZ na relaciji od Princove dzamije ili dva lava kako god, do OMV-a nema ni macki da relaze cestu, kamoli automobila i ljudi, a dva pola 3 pogotovo. I nije se jednom magistrala zatvorila na raskrsnici da za svaki slucaj niko ne moze naici, prema tome neki komentari nemaju mjesta ovde. A nikad se nismo ganjali po mag u sred dana kad ima svjeta.
 
Početnik
nekim autim ne pomaze kad ih vozis " all the time , pedal to the metal " , nekima ipak pomaze..


koji je M5? E60 ili E39?? ne vidim ...
 
Član
@daki: pa covjece na stupinama sam od rodjenja i znam kad u kolko sati ima auta...uvijek ce u 3, 4, 5, 6 naic jedan koji ce izletit pred huku il nebitno, nekog ko brzo vozi...
@huka: jesi mi ti covjek ako te boli ***** za drugim...svaka ti dala...ccc
 
Član
Ej kinderce......od ovog trenutka nemoj mene uzimat u kontekst. A ko da koga zaboli k. za mnom ili nekim drugim. I zato popusti....nit me zanimaju tvoja misljenja ili sta sl.
 
Član
evo huka ja cu te uzet u kontekst... flege su ti extra (vidio sam ih danas na mazdi) i samo se nastavite ganjat da imamo jos kakvih klipova gledat... dok i mi ne nabavimo nesto s cim cemo se moci ganjat... jbg slab mi je gt da bi mogo s vama na crtu :D
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ja se slazem, za to nekad stisnut gas...al oni su se ganjali iz noci u noc...ne bi to meni nista smetalo, da ne furaju na drugoj strani "sigurnu voznju" i ono "djeco, pamet u glavu" a oni gori od djece jebote...

daj ba faja pa ti uvaljujes gasove i neko slajdranje s onim bagijem ispred gimnazije djeca idu kuci ti kroz njih proljeces ko f1... prije ces tu koga ubit... mislim nemoj to radi sebe nije ti to frajerski...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top