MPS vs M5

MPS vs M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehehe malo mi smijesno ovo haj slikaj, pa da vidimo kako uzivo izleda. :D al vazno je da smo se mi razumjeli... ;)
 
Član
svaka vama cast, al zar ovo niste mogli uradit dje na kakoj pisti...? furate kad neko udes napravi neku sigurnu voznju, a vi eto prvi govorite da je frajer jer je iso suprotnom trakom...ccc...ici ce on tako dok kakav fap ne oduzme prvenstvo...
 
Član
magistrala je pista..... a kad saznas na kojoj pisti bi mogli javi.... da znam i ja. A sto se tice kontra trake....jbga svako voza svoje auto gdje hoce..... dok ne pogine.
 
Član
ma joooj ljudi ginu i u rodjenoj kuci, kad mu neki "dasa" uleti u spavacu, a da ne ginu na ulici. tako sto huka rece, svako vozi kud hoce, sve do jednom...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
svaka vama cast, al zar ovo niste mogli uradit dje na kakoj pisti...? furate kad neko udes napravi neku sigurnu voznju, a vi eto prvi govorite da je frajer jer je iso suprotnom trakom...ccc...ici ce on tako dok kakav fap ne oduzme prvenstvo...

samo brate kontru
 
Član
HuKa je napisao(la):
magistrala je pista..... a kad saznas na kojoj pisti bi mogli javi.... da znam i ja. A sto se tice kontra trake....jbga svako voza svoje auto gdje hoce..... dok ne pogine.

nije frka ako vozac udari u banderu i pogine, za njima me iskreno zaboli jer su sami sebi krivi, i ne bi poginuli da su vozili 70 (ni jedan od njih koji je udario) kolko je dozvoljeno, nego zato sto mogu ubit nekog neduznog i dzaba cojku ode zivot...
 
Član
nemoj te kvariti ljudima temu

svi mi volimo stisnuti gas, nema vozaca koji nije zbog uzivanja stisnuo do poda...

a i svi volimo pricati kako svako rizikuje a mi ne


bez ljutnje ali mislim da je tako ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top