Mozzila me zeza...help!

Mozzila me zeza...help!

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Instaliras sebi chrome mozzilu operu iexplorer. . . ., i uvijek ti jedan radi, nema ni jedan savrsen browser, svaki ima svoje prednosti i mane!:):):)

:cool::cool::cool:
 

Prilozi

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    139,8 KB · Pregleda: 19
Član
i mene je GODZILA zezao na isti nacin na windovsu 7 ali kad sam vratio xp nisam vise imao problema
 
pdarijo je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Instaliras sebi chrome mozzilu operu iexplorer. . . ., i uvijek ti jedan radi, nema ni jedan savrsen browser, svaki ima svoje prednosti i mane!:):):)

:cool::cool::cool:

taj rad:lol::lol::lol::lol::lol:

Druze najbolje ti je kupi novi kompijuter, tako ces sigurno rijesiti problem:) . . .pa ne kontam ove vase prijedloge, novi sistem, pa jel vi za svaku sitnicu formatirate kompijuter i instalirate sistem, pa nisam formatirao komp-a 3 godine i opet radi ko svajcarski sat:). Na google i udri, svaki se problem moze rijesiti, osim ako nije hardverski problem u pitanju!
 
Uradio sam kako Zen3dom kaze...pa cu vidjeti rezultate!Jer to mi se desavalo nekad...ne uvijek!
Ipak,hvala svima na pomoci!
 
Član
I mene je zezala Mozzila sad sam presao na Safari nije losa za ovih par sati koliko je koristim. Ako bude problema prelazim na Chrome.
 
thnx on +ic.....

drago mi je da je uspijelo, a da nije, ne znam kako bi moglo neuspijeti, hehehehehe.....

pozzy
 
Top