Mozzila me zeza...help!

Mozzila me zeza...help!

E ljudi ovako...
Vec duze vrijeme me zeza ova Mozzila,radi se o sljedecem;Otvorim neke stranice,radim,sve ok...i ONDA...kad izadjem sa Mozille (pritisnem taster x :lol:)
I izadjem na desktop,pokusam opet uci na Mozzilu...nema sanse...pise da je vec u upotrebi!Onda moram da udjem u "windows task manager" i vidim da Mozzila na ono "CPU" 50 i memory usage 180.xxx
Pa moram na end task,pa ponovo pokrenuti...ima li kakvog lijeka za to?:cool:
 
Član
pokusaj reinstall.... meni se to desavalo na proslom racunaru stalno i iznerviram se i instal google chrom... >D
 
Član
ima lijeka druze, al da me ubijes ne mogu se sjetit. jer i ja sam imo istih problema. pokusaj update uradit ili reinstall (cini mi se da sam ja tako rijesio kod sebe)

p.s. i kao sto kolege vec rekose, predji na chrome, on ne pravi probleme :D
 
Ma imam i Crome...nesto mi ne odgovara...A i navikao sam se na Mozzilu!A uradjen je update...reinstall...sve...i opet je*e!
 
Član
kako god koristim operu ima 5 godina i nikad nikakvi problema a ove chrome mozilla ni neznam sta je to hehe
 
VW Diego je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Google hromić ZAKON!!!
e vala potpis, i mene mucila ta mozila i odkada sam ga instaliro odmorio ko coek :cool:

da li ste se ikada zapitali zasto je to bas mozzila poblesavila cesce sa pojavom chroma???? hehehe

Kada uninstaliras, moras pobrisati sve od starog Firefoxa, ne samo uninstal iz add remove programs.
Velika kolicina informacija (i to jako bitnih) ostaje u registrima.
Nakon brisanja moras i sve iz registra pobrisati, sve dijelove gdje je firofox se rasirio.
Rucno je to jako tezak posao i mukotrpan, roviti po registru i bla bla bla, zato postoje programcici za to, ima ih mnogo, pokusaj sa PerfectUninstal i slicnim, urodice plodu jer te zeza zaostala informacija u registru....
Naravno, pri reinstalaciji OS sadrzaj registra se brise, pa mozes i tako ako ti je lakse....
 
Instaliras sebi chrome mozzilu operu iexplorer. . . ., i uvijek ti jedan radi, nema ni jedan savrsen browser, svaki ima svoje prednosti i mane!:):):)
 
Top