Motori za Golfa 2

Motori za Golfa 2

Član
Neznam bas dal 130 konja benzinac ide puno bolje od 130 fizela
Kao sto green devil kaze u startu bi benzin mozda malo pobjego
Ja samo mogu rec sto sam siguran da bmw 320 24v 150 konja nemoze mi pobjec a ja sam sa borom tdi 115 konja
Kad stanemo na crtu on mi pobjegne par metara
A u voznji mi nemoze pobjec
Tako da 130 tdi moze parirat svakom benz od 130 konja
Samo ubacuj tedeija
 
Član
boleM je napisao(la):
Neznam bas dal 130 konja benzinac ide puno bolje od 130 fizela
Kao sto green devil kaze u startu bi benzin mozda malo pobjego
Ja samo mogu rec sto sam siguran da bmw 320 24v 150 konja nemoze mi pobjec a ja sam sa borom tdi 115 konja
Kad stanemo na crtu on mi pobjegne par metara
A u voznji mi nemoze pobjec
Tako da 130 tdi moze parirat svakom benz od 130 konja
Samo ubacuj tedeija

ubaci ti taj svoj tdi u tog bmw-a pa ces vidjet koji je brzi ;)
 
Benzinac bi trebao biti brzi u cistom ubrzanju,ako je ispravan.Sto se prestizanja tice Turbo D je kralj,tako ako neces na trke ubaci TDI ;)
 
Član
Adnan Mahovac je napisao(la):
Benzinac bi trebao biti brzi u cistom ubrzanju,ako je ispravan.Sto se prestizanja tice Turbo D je kralj,tako ako neces na trke ubaci TDI ;)

drug sta je preticanje nego cisto ubrzanje sve je stvar stila voznje ako mislis da pretices i imas snage na malim obrtajima onda dizel a ako mislis da vozis benzinca onako kako treba da se vozi u takvim situacijama (manja i pun gas :cool: ) onda definitivno benzinac jer je u svakom pogledu osim po pitanju potrosnje bolji.
 
Jeste drug,mada je nekako fino prestizati sa momentom bez vracanja u manju :D . Ja vozim dizela (JTD) pa sam dosta jaca auta pobjedjivao ni sam ne znam kako :lol: valjda ima i do vozaca :D
 
Član
Adnan Mahovac je napisao(la):
Jeste drug,mada je nekako fino prestizati sa momentom bez vracanja u manju :D . Ja vozim dizela (JTD) pa sam dosta jaca auta pobjedjivao ni sam ne znam kako :lol: valjda ima i do vozaca :D

Ima i ta svoje mjesto ;)
Obrtni moment igra veliku ulogu ali ne i presudnu uzmi npr. japance ove starije benzinjare mislim da ne trebam nista dalje objasnjavat :123:
 
Član
Dane_crx je napisao(la):
boleM je napisao(la):
Tako da 130 tdi moze parirat svakom benz od 130 konja

nije tocno.

Ja samo kazem sto sam siguran
Da bmw od 150 konja nemoze nista bori tdi od 115 konja
A da je bora 150 konja,on bi u bmw-u ubio sve zivo;)

Ubaci ti taj svoj tdi u tog bmw-a pa ces vidjet koji je brzi ;)


[/quote]

Zbog cega
Po autoevolution-u bmw ima 1300 kg
A bora 1240kg
 
Član
boleM je napisao(la):
Dane_crx je napisao(la):
boleM je napisao(la):
Tako da 130 tdi moze parirat svakom benz od 130 konja

nije tocno.

Ja samo kazem sto sam siguran
Da bmw od 150 konja nemoze nista bori tdi od 115 konja
A da je bora 150 konja,on bi u bmw-u ubio sve zivo;)

Ubaci ti taj svoj tdi u tog bmw-a pa ces vidjet koji je brzi ;)





Zbog cega
Po autoevolution-u bmw ima 1300 kg
A bora 1240kg
[/quote]

Mogu biti samo dvije stvari...il je taj bmw neispravan il je do vozaca..
 
Član
boleM je napisao(la):
Dane_crx je napisao(la):
boleM je napisao(la):
Tako da 130 tdi moze parirat svakom benz od 130 konja

nije tocno.

Ja samo kazem sto sam siguran
Da bmw od 150 konja nemoze nista bori tdi od 115 konja
A da je bora 150 konja,on bi u bmw-u ubio sve zivo;)

Ubaci ti taj svoj tdi u tog bmw-a pa ces vidjet koji je brzi ;)





pa koliko vidim napiso si svakom benz, a sad je primjer bora bmw, iskreno znam kako tdi ostaje iza mene pa cak i oni sa 170 ps, ali to je do tezine, da si bar napiso 130 b = 130d ali da je sad disel sa 35 konja manje bolji ...nema smisla

sto kaze covjek il je do auta ili do vozaca. ili covjek jednostavno vozi polako a vi obilazite i mislite da ste nekome pokazali sta je snaga :D
 
Član
Ja nisam na ovom forumu da bi se svadjo i raspravljo
I nisam ovd da bi lago,ja kazem sta znam sigurno,da je bmw ispravan da su mu gume dobre i da je vozac dobar
 
Član
Opet stara nepoznanica,dva motora iste snage ubrzavaju istu masu jednako brzo uz mjenjace projektirane za jednake brzine,razlicit je samo oblik krivulje momenta motora koji se preslikava na tockove a iznos momenta na radilici koji ovisi o broju okretaja motora nije direktno vazan jer se ne preslikava u jednakom omjeru na tockove.Max moment na tockovima je otprilike jednak kod 2 motora iste snage .Pojednostavljeno,vuku jednako uz razlicite stilove voznje .Dizel ili benzin,nebitno,.Turbo dizel vuce dobro na niskim okretajima odatle onaj nagli udar u ledja ali slabi na visokim okretajima,turbo benzin solidno duz cijele krivulje slicno kao i 8 v atmo benzin,viseventilski atmosferci slabi na niskim,eksplozija na visokim okretajima itd ali broj ks motora sve govori ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Opet stara nepoznanica,dva motora iste snage ubrzavaju istu masu jednako brzo uz mjenjace projektirane za jednake brzine,razlicit je samo oblik krivulje momenta motora koji se preslikava na tockove a iznos momenta na radilici koji ovisi o broju okretaja motora nije direktno vazan jer se ne preslikava u jednakom omjeru na tockove.Max moment na tockovima je otprilike jednak kod 2 motora iste snage .Pojednostavljeno,vuku jednako uz razlicite stilove voznje .Dizel ili benzin,nebitno,.Turbo dizel vuce dobro na niskim okretajima odatle onaj nagli udar u ledja ali slabi na visokim okretajima,turbo benzin solidno duz cijele krivulje slicno kao i 8 v atmo benzin,viseventilski atmosferci slabi na niskim,eksplozija na visokim okretajima itd ali broj ks motora sve govori ;)

:cool:
 
Član
pa nije niko ovdje da bi se svadjo, jednostavno si napiso da je 1 kg tezi od 2 kg. jednostavno nema logike , al nije ni bitno , momak je sad lijepo objasnio .
 
Top