Motori za Golfa 2

Motori za Golfa 2

Pozz drustvo u planu imam mjenjati dujin motor , e sad nisam nesto upucen koji sve pasu motori s koji auta . I koji je najbolji htjeo bi nesto do 155ks pa ako neko zna bolje bio bi zahvalan na pomoci ;)
 
Član
najlakse i najbolje ti je 2.0 16v sto bude u trojci. nek se javi neko ko detaljno poznaje radove i koje su prepravke ali mislim da su minimalne u odnosu na bilo koji drugi motor da ima vise konja
 
lauda_bc je napisao(la):
najlakse i najbolje ti je 2.0 16v sto bude u trojci. nek se javi neko ko detaljno poznaje radove i koje su prepravke ali mislim da su minimalne u odnosu na bilo koji drugi motor da ima vise konja

Pa nije los izbor da li ima neki dizelasa dobri do 150ks da mogu na cvaju ?? :)
 
Golf 2 GTI je napisao(la):
lauda_bc je napisao(la):
najlakse i najbolje ti je 2.0 16v sto bude u trojci. nek se javi neko ko detaljno poznaje radove i koje su prepravke ali mislim da su minimalne u odnosu na bilo koji drugi motor da ima vise konja

Pa nije los izbor da li ima neki dizelasa dobri do 150ks da mogu na cvaju ?? :)

kako nema...PD iz golfa 5,samo trebas odvezati kesu:lol:
 
Član
imas dizele ali to vec ode finansijski nebu pod oblake. velike su prepravke tj moras puno stvarcica da uradis pocev od rezervara pa nadalje
 
dzinn16v je napisao(la):
Golf 2 GTI je napisao(la):
lauda_bc je napisao(la):
najlakse i najbolje ti je 2.0 16v sto bude u trojci. nek se javi neko ko detaljno poznaje radove i koje su prepravke ali mislim da su minimalne u odnosu na bilo koji drugi motor da ima vise konja

Pa nije los izbor da li ima neki dizelasa dobri do 150ks da mogu na cvaju ?? :)

kako nema...PD iz golfa 5,samo trebas odvezati kesu:lol:
Ma nije problem za pare para nema :lol:


lauda_bc je napisao(la):
imas dizele ali to vec ode finansijski nebu pod oblake. velike su prepravke tj moras puno stvarcica da uradis pocev od rezervara pa nadalje
A de mi reci za taj gti motor iz trojke 2.0 kakav je s potrosnjom , znam da trosi ali da li ima puno razlike izmedju 8v digifanta ?? . Ili mozda je bolje da ostanem na 8v samo ga sredim malo povecam snagu i to ;)
 
nadji TDI PD motor 115-130 ili cak 150ks i onda chip
a ako si mislio za neku sicu to odradit onda kupi 2.0 16v iz mk3 ili G60 motor iz mk2-Passata 35i
 
Član
najjeftinija varijanta je da uzmes svoj motor i sredis malo. obri glavu stavi ranije palene malo i sredi usis i izduv i dovoljno ti je. bila je ovde izduvna grana cjevasta za male pare prodavao neko. ne znam kako se zove momak ali mu je corado na slici dal bi dejo ili tako nesto se zove
 
lauda_bc je napisao(la):
najjeftinija varijanta je da uzmes svoj motor i sredis malo. obri glavu stavi ranije palene malo i sredi usis i izduv i dovoljno ti je. bila je ovde izduvna grana cjevasta za male pare prodavao neko. ne znam kako se zove momak ali mu je corado na slici dal bi dejo ili tako nesto se zove

Hvala druze mozda to i uradim da li znas odprilike koliko dobovam na snazi ako uradim to ?? ;)

GreenDevil je napisao(la):
nadji TDI PD motor 115-130 ili cak 150ks i onda chip
a ako si mislio za neku sicu to odradit onda kupi 2.0 16v iz mk3 ili G60 motor iz mk2-Passata 35i

Izgleda da ce ici 2.0 16v ili ce tjuning starog :) uglavnom hvala na pomoci ;)
 
Član
ako sve kvalitetno uradis dobices mozda 10ak do 15 konja ali moras da stavis i izduvnu granu i usis da uradis da spustis glavu maximalno i tako te sitnice
 
lauda_bc je napisao(la):
ako sve kvalitetno uradis dobices mozda 10ak do 15 konja ali moras da stavis i izduvnu granu i usis da uradis da spustis glavu maximalno i tako te sitnice

Ok a de mi reci cuo sam nesto da od golfa g60 se u ovaj moj motor moze ubaciti kompresor i jos neki sitni prepravki da mi dosta snage daje , da li znas sta o tome ??
 
Član
ne bi trebalo puno prepravki ni za to.samo koliko si voljan dati para jer sam g lader u ispravnom stanju mislim da ga nema ispod 400km da ti ga daje neko ko bratu. dobra stav ali skupa konverzacija
 
lauda_bc je napisao(la):
ne bi trebalo puno prepravki ni za to.samo koliko si voljan dati para jer sam g lader u ispravnom stanju mislim da ga nema ispod 400km da ti ga daje neko ko bratu. dobra stav ali skupa konverzacija

Aha pa dobro vidjecu jos ali volio bi ako neko zna jos za kakav dobar motor , a ebi hvala na pomoci druze :cool:
 
Član
Ma nadji golfa3 kakva stranca TDIa od 110KS ubaci taj motor ostalo mozez sebi iskoristiti a ostalo sto ti ne pase u dijelove,izvuces opet koju paru nazad ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Ma nadji golfa3 kakva stranca TDIa od 110KS ubaci taj motor ostalo mozez sebi iskoristiti a ostalo sto ti ne pase u dijelove,izvuces opet koju paru nazad ;)

to je najbolja varijanta pod uslovom da te niko ne otkuca da si ubacio drugi motor a jos i druga vrsta goriva jer bi oduzeli auto. a od regularca pravit divljaka to je malo ludost. ajd da je obrnuto pa ok
 
Top