Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

BHT Ovisnik
nema bas neke bure ova dan-dva,mada je na pisti vecinom puse,ali cim ne bude bure fino se ugrije uz rostilj :cool:
 
Ako ste zeljni meeta i ako imate kesha za gorivo dodjite u Lukavac kod TZ Okupljamo se svake nedelje samo ovu se necemo okupljat tj. radi bajrama al sledecu se okupljamo znaci u nas kisa snijeg sikire mi se okupljamo pa et kad hocete dodjite bit ce te lijepa dobrodoslica..;) Vas i na SRT sve ostale informacije na FB grupi http://www.facebook.com/#!/groups/120166864756460/
ili preko Privatne poruke na BHTuning-u..Pozz
 
Član
Hvala na pozivu al nikad viska goriva haha, a valjda bude jednom,to je rec meeting u vas, kod nas cim malo zapuse nigdje nikog :D
 
Al jbg svi se razbjeze al ih mi skupimo znaci ako imas FB udji u grupu admina ima 4 prihvatit ce te od njih 4 jedan..;) Al eto nea nekih slika i to al na bude puno mozes vidjet na Okupljanjima Lukavac MEET u pocetku nie nas bilo puno al kasnije sve vise i vise sa dodje oko 40-50 auta nedeljom..;) a organizacije su pocele prije tacno mjesec dana..;) POZZ i ako budete htjeli doci kada javi mi da napravimo mjsta parkinguu..;) nisu neka napucana toliko kola al ima ih dosta lijepih...I svi su dobro dosli..;) mozda i mi nekad dodjemo do vas u mostar al nekad na ljeto!LP!
 
Član
sta mislite u sljedecu nedjelju malo na pisti propuhati jurilice?
ja i kolega smo bez kockica u pogonu ali ima jedan golf 1 da isprobamo sta to moze na mostarskom asfaltu
 
Početnik
mozda sam ovaj vikend u Mostaru kod rodice i njenih prijateljica :D pa ako ce sta bit da i ja doletim sa doticnim damama naravno..nek neko svoj broj okaci,da se mozemo cut
 
Član
Vidi ga, cim je covjek spomenuo rodicu, odmah bi ti nesto organizirao..c.c.c Jao ovih Capljinaca, pa covjek od njih do daha ne moze doci :lol::lol::lol:
 
Član
@ tibore

stati je bolan hahaha, znas ti da ja nisam takav xD... Ako oni nece jacu doc sam makar se sledio samo zena povedi ahhaha joj sto volim zene D:
 
BHT Ovisnik
imenjace imenjace, ako'l te cuje mala:D

ako bude raje mozemo se malo skupiti:icon_biggrin:
 
Top