Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Početnik
jeste da se slabo vidi kasnije ali moze se vidjeti koliko daleko odmaknem odjednom :icon_biggrin:

eto, tu sam negdje sa njima, jednom oni mene, jednom ja njih :cool:
a nalozili su se samo tako bili, posebno poslje prve trke

doci cu sad za vikend ili cu doci iduci, cim budem slobodan, uglavnom neki skup bi valjalo napraviti. nije tocno da su ljudi okolo neizainteresirani, kad smo se ja i Sreto vozali citav grad je gledao, gdje god bi stao netko bi dosao da vidi auto, da pita oko toga.. jednostavno vidimo da nije zamrla zelja i zanimanje kod ljudi, to sto scena tuninga i SR-a propada ovdje vjerovatno ima druge razloge i detalje
 
Član
Bude li neko dole svaki vikend, oko koliko sati se nalazite. Navratio bih mozda i ja ako nista da propusem makinu, zacadjio mi je turbo :123:
Mislio sam da se ne moze uci na pistu osim kad je SR, bio sam jednom davnoooooo kad je Yugo sve poderao :D
 
Početnik
nema vise kao nekad prije da je svaki vikend puno dole
sada se sve dogovori uglavnom ovdje unaprijed, zato budi u tijeku ovdje na forumu pa se dogovarajte. naleti jos poneko sa strane tko nije na forumima ali toga je malo bas
 
Član
:lol::lol::lol: jao cige , jbg nije fazon sad si ubio čovjeku želju da dođe opet na pistu :icon_sad:
 
Početnik
rinaldo je napisao(la):
:lol::lol::lol: jao cige , jbg nije fazon sad si ubio čovjeku želju da dođe opet na pistu :icon_sad:


a eto i meni je bilo malo zao radi toga
al cuj, jednom me je uzeo, tako da nije to strasno tako :icon_biggrin:
na kraju smo im pokazali motor, pa ipak su vidjeli da je to veci turbo i da je dosta radjeno pa se nema cega stiditi onda, moze se dalje trkati :icon_biggrin:



evo jos slika od danas (ova zadnja slika je posvecena svima onima koji cekaju da me njihovi idoli poderu :D )














 
Član
Hahahahah... ja sam crkavao na video klipove...


Dajte pisite ko je za ko ne... ili da pocnemo planirati za iduci vikend s rostiljom jedan meet, mada sumnjam da ce se zadrzat ovakvo vrijeme
 
Član
Scanner je rekao da ce doc ako zavrsi auto, Col3 ti imas njegov br pa ako ti nije problem da se cujes s njim u subotu da vidis oce li doc, jer nema neta on koliko sam razumio.
 
Top