Molio bih admine da obrisu temu! hvala

Molio bih admine da obrisu temu! hvala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

ti si se bas naradio oko kecmana:icon_sad:
samo malo mi je cudno da kupis auto, a da ne odes na dizalicu, prekontrolises
sto se da provjeriti i onda kupujes,,
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ti si se bas naradio oko kecmana:icon_sad:
samo malo mi je cudno da kupis auto, a da ne odes na dizalicu, prekontrolises
sto se da provjeriti i onda kupujes,,

a drug, gledali smo mi prije par auta, svakom je nasao sta mu fali i bez dizalice, ovo kad je sebi kupovao nije vidio da nema akumulatora pod haubom :D
emocije ga obuzele bile :D
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Ja te razumem, i ja kad sam kupovao isto tako nista nisam gledao, obuzele emocije :p Ma samo polako sve se da srediti samo treba vremena i po malo parica;) P.S. Nije mi jasno da neko prodaje auto na kom nista nije pricvrceno i usafljeno, fali 80% srafova, matica i slicno...
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Zaboravio si reci da smo prednji vezni lim izvlacili, i da si aku izmjestio na "normalno" mjesto :D I glavno zaboravio si mene spomenuti....:icon_sad: hahahahaha
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

funky je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ti si se bas naradio oko kecmana:icon_sad:
samo malo mi je cudno da kupis auto, a da ne odes na dizalicu, prekontrolises
sto se da provjeriti i onda kupujes,,

a drug, gledali smo mi prije par auta, svakom je nasao sta mu fali i bez dizalice, ovo kad je sebi kupovao nije vidio da nema akumulatora pod haubom :D
emocije ga obuzele bile :D
U pravu si,i ja kad bi se zatekao sa lovom pored kecmana sa ovakvim motorom ja mislim da bi me takve emocije obuzele da bi ga kupio nebi primjetio ni da mu jedan tocak fali.
 
Početnik
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Maha je napisao(la):
Zaboravio si reci da smo prednji vezni lim izvlacili, i da si aku izmjestio na "normalno" mjesto :D I glavno zaboravio si mene spomenuti....:icon_sad: hahahahaha

ooo nisam znao da si i ti na ovom forumu :D

hvalaa, druze, i na onim maticama sto smo zavrnuli kad su one spale :cool:
 
Legend
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Oggy je napisao(la):
Maha je napisao(la):
Zaboravio si reci da smo prednji vezni lim izvlacili, i da si aku izmjestio na "normalno" mjesto :D I glavno zaboravio si mene spomenuti....:icon_sad: hahahahaha

ooo nisam znao da si i ti na ovom forumu :D

hvalaa, druze, i na onim maticama sto smo zavrnuli kad su one spale :cool:

Ma morao je neko i da smeta... pa makar Maha to bio... :lol:

;););)
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Kakav opis na prvoj stranici:lol::lol:

Života ti javi se kada budeš u Mostaru. S tobom ću kavu da popijem na eks;)
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

dobar kec , nek je sa srecom.. vidio sam kad si dolazio na energoinvest(idi kuci ceka te zena) :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Armin01 je napisao(la):
dobar kec , nek je sa srecom.. vidio sam kad si dolazio na energoinvest(idi kuci ceka te zena) :cool::cool::cool:


bem te ja za to idi kuci ceka te zena:lol::lol::lol:,,ma kakav kec isto KALOŠA od moje nane!hahaha
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

mooamer je napisao(la):
Armin01 je napisao(la):
dobar kec , nek je sa srecom.. vidio sam kad si dolazio na energoinvest(idi kuci ceka te zena) :cool::cool::cool:


bem te ja za to idi kuci ceka te zena:lol::lol::lol:,,ma kakav kec isto KALOŠA od moje nane!hahaha

:lol::lol::lol::lol::lol:

to je oggy rekao meni :lol::lol:
 
Početnik
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

A Muki misli samo on zenu ima...prisjelo mu, pa sad jel neko zenu spomene on ode kuci :cool:

@muki: onda nek ti nana da krug u kalosama, ja ti ne dam :D
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Oggy je napisao(la):
A Muki misli samo on zenu ima...prisjelo mu, pa sad jel neko zenu spomene on ode kuci :cool:

@muki: onda nek ti nana da krug u kalosama, ja ti ne dam :D

ahhh sta su te zene, vidis kako brzo strah zadaju, sala :lol::lol:

a mene se ocigledno ne sjecas oggy (audi 80, crveni, borbet t fele, tamna stakla???))

pozzz
 
Početnik
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Ma sjecam, ba, cesto te vidim u Rajlovcu, druzili smo se i u Interexovoj garazi...aaaa pa nisam ja ozenjen, sta ti je :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top