Molio bih admine da obrisu temu! hvala

Molio bih admine da obrisu temu! hvala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Evo moje "nove" vozilice...moje zadnje auto na koje cu trosti vrijeme, novac i zivce...
Radilo se nesto otkako sam ga uzeo:
Prvi krug...stani, koci...jedva..aksijalni pritegnuti pogresno, pa se nisu mogli okretati, nego su opruge se malo pomjerale, preskakale tako da su mogla dvojica jacih smotat volan...stanemo odmah i rijesimo to za 5 minuta, ja i Haso GFC...stavili piksne i sve super...krenem dalje, koci opet, hoce lijevi tocak da spadne, kad ono otpustan kineticki...stegnemo i to, i auto jos bolje...i onda smo napravili krug..i onda je auto otislo Hasi (hvala Hasoooo), lakirao je blatobran, zastitio sve kako treba, voskom..ispeglao vezni lim, prag, lakirao i to...lokve ulja koje su ostajale ispod auta su bile zbog ogromne rupe na karteru, zamijenimo i njega...posudili felge od Lige (hvala kralju), snasli se za karambolke, napravili nosac za tablicu i moglo se po gasu....al se nije moglo stat kako treba...kocnice 0 bodova..jedva nozna malo..rijesimo i to, usput zamijenim zadnje tromble na kojima nisu bili zdravi navoji za sarafe, pa su gume stojale na par sarafa samo..usput i lezajeve zamijenim, cilindre, pakne, sajle rucne kocnice..zagasamno ga malo, spadne mi hladnjak, s nosaca..usput ucvrstimo i blatobran da ne spadne, i da ne vibrira...amortizeri sa golfa mk2 su bili zavrnuti samo onako, pa smo i to rijesili, da se moze nagib tockova ustimat...zamijenimo i letvu volana (koju sam dobio uz auto), al cu morat i nju popravit uskoro, piksna otisla...salteblu sredimo, sad se salta odlicno...eh dalje...nesto lupa nazad, sta je, kad rezervoar nema nosaca jednog nikako, na drugom otpustan saraf,,,i to rijesimo..zagasam ga sutradan, kad nesto klepi ispod auta, promijeni zvuk..sta je koji k. sad..na kanalu primijetimo da turbina se jedva drzi na jednoj matici, tri se odvrnulo...i to zavrnemo, al moracu naci originalne matice, ove nisu trajno rjesenje...hajmo opet gasat...napravili odlican krug, al opet ne dovoljno opusteno, jer auto nema filter zraka nikako, pa mi sumnjivo sta li turbina srce, kamencice, zivotinje neke, sta li..pa rijesimo i to, stavimo gljivu ludaru, bolje i to nego bez filtera...i idemo opet gasat, ganjaj chunere po gradu..malo se zajebavali, stanemo na parking, kad zapusi se iz auta, ispod inst.table...skaci, skidaj kleme..volan je imao toliko lufta da je napravio kratak spoj u instalacijama te je par zica izgorila, na svu srecu, bez drugih ostecenja..promijenimo instalaciju, bosch bravu, pusku volana, i rijeseno i to... odem u Kakanj kuci, da pokazem starom sta sam kupio, digne ga on na dizalicu, da vidi kakav je odozdo...e kad ga nije slag strefio..i ja sam onda se sjebo...lafeta lijeva se savila kolko je truhla, a desna se izvalila iz poda (odatle onaj hladan zrak u autu)...a ja budala vozio 200 na sat,aaaaj hljebe...odvojimo par dana i rijesimo i to, sta cu...tepih izvadim i bacim odmah, jer nije bio nizasto, za tepihom otislo i malo lima s poda..uzmem 2 kvadrata lima, izrezem trulo, povarim sve, posebno ojacam nosace lafeta..zastitim i konacno golf na cesti...ispravan, moglo bi se reci...uzmem i H pojaseve, ubacim da se imam cime vezat, jer oni nisu radili...ima jos par sitnica da se uradi, al uglavnom, sad ga vozam rahat..i da, zamijenio i razvodnu kapu i svjecice stavio NGK, selene prednjih lafeta, pa cu i ostalo kad me krenulo..instrument tabla od mk2 je takodjer postavljena na 2 sarafa, samo da stoji, pa proizvodi neke cudne zvukove, lupa, skripi, pa moram i to jedan dan da sredim, i da ventilaciju pokopcam i osposobim..uglavnom, auto je sad u voznom stanju, za neke u super stanju, al ja sam "pekast" pa necu nikako da stanem na ovome :D

Eo ga :D

2ry0e90.jpg

2ywdc1w.jpg

161lqgm.jpg

2307id.jpg

2cfv6yt.jpg

5cjfhs.jpg

23j0krt.jpg


Turbo benzinac..al kaze meni komsija Salko, de bolan, ne glupiraj se, dje to ima, ne znam od koga nauci lagat"...pa ja od tada i ne pricam puno, eto slike, pa vidite, ja nista ne znam :D
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

dobar je to auto sigurno, utegnut ces ti njega kako spada, siguran sam ja

jel ono s masinom sve ok, idel on onako kako bi trebao ici:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

I jedan video ubrzanja od 0-210km/h...moze i bolje, a i snimak nije nesto..bice boljih..
http://www.youtube.com/user/OggyMr100?blend=1&ob=5
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

ide on drama dobro, jos se vidi da ga nisi izvlacio, motor je dobar, auto lagan, sta ti vise treba:cool::cool::cool:
 
Legend
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

oooo ljepote , oooo motora , svaka cast druze , ovo je nesto posebno !!!
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

2007 godine sam išao u kupovinu ovog keca. Odustao sam od nje zbog loše limarije i boje koja je doslovno spadala sa auta. Tada je bio 1.8 16v u njemu.

Školjka je od keca dizela pa je i lakši nego original gti:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Oggy je napisao(la):
Evo moje "nove" vozilice...moje zadnje auto na koje cu trosti vrijeme, novac i zivce...

Znaci, scirocco me nije opametio, nego sam opet potrosio pare na trulog golfa...opet sam "usro motku" , ne znam gdje su mi oci bile kad sam ga kupovao...no, duga prica, nisam ga htio predstaviti na forumu dok ga nisam doveo u pristojno stanje, da na nesta lici :D
Eo ga :D

Turbo benzinac..al kaze meni komsija Salko, de bolan, ne glupiraj se, dje to ima, ne znam od koga nauci lagat"...pa ja od tada i ne pricam puno, eto slike, pa vidite, ja nista ne znam :D

hahaha gdje li su stvarno bile, kad nisi uspio vidjeti da akumulator nije pod haubom hahaha :)
kec je znaci izvadjen iz mrtvih, sto limarijski, sto mehanikom... :)

smedji kec vatreno zlatne boje :cool: nevrijeme je sporo za njega :D
 
Legend
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Oggy nije tako kriticno, nemoj zezati
par sitnica sto su te zezale, ali mislim da auto vrijedi da se radi na njemu, odrzava, pravi, nervira i sve ostalo
poznavajuci tebe, znam da ces ga dovest u red, ali ga onda nemoj prodat nekom za mizerne pare kao prosli put :icon_smile:

ugl, nek je sa srecom, i da te dobro sluzi, i da izmami sto vise osmijeha na tvom licu ;)
 
RE: Golf mk1 1.8 8V TURBO

Razocaro si me, al eto, necu se vracat vise na to :D jer si bar uzeo briju da valja.

Ovako sa slika izgleda predobar i da covjek ne razumije o kakvom ti raspadnom stanju pricas, no kako bilo, dovest ces ti to u red ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top