MOLIM VAS majstor upitan?!?!

MOLIM VAS majstor upitan?!?!

Član
pa druze ja neznam sta je tu problem trazis svoje pare mora da vrati ali prvo si se zajebo sto si dao pare prije zavrsetka, kaze hocu pare i auto nazad nezanima te kako sta itd... jer sad da se ti svadjas sa njim i da ti on opet radi zajebace ti nesto namjerno, fino kazes dobar dan ja dosao po svoje pare i auto ako pocne nesto da prica samo kazes zadnji put te pitam jel vracas pare ili da ih ja vracam na nacin koji znam i to je to, nemoj da nas se skuplja 10tak sa foruma da idemo :D :D :D :D :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Kako izgleda majstor, da vidim mogu li zaraditi 100 Eura?
trom 130 kg masnoce blago defektan felsa nema neku kordinaciju pri kretanju 30-34 god. vjerovatno alkoholicar +4kop.pred.skolskog uzrasta za 500kn samo recitiranje teksta!:smajli21::
 

OmO

Član
Ja koliko znam nikad se pare nisu unaprijed davale ! Malo si tu pogrijesio i moj prijedlog je da odes do njega i kazes mu da ti auto treba za 10-tak dana kao sto je rekao clan Andel i ako ne moze odraditi da ti vrati pare i to je to ! ;)
 
Kao prvo krivim tebe,jer mislim da je tri mjeseca ipak dug period a ti si se sada sjetio,ili da to bolje kazem...tri mjeseca neces nista da poduzmes???
Iskreno neznam ko je ludji,ti ili on... :D

Odes mu fino i kazes da ukoliko ne zavrsi za recimo tri dana,da ti vrati novac ili dolazis sa inspekcijom na vrata...

VAZNO:Ukoliko mu budes zvao inspekciju,izostavi onaj dio price gdje si mu dao novac jer si i ti krivican ukoliko si platio a nisi uzeo racun jer ga sigurno nemas jer on nije prijavljen(radi na crnjaka)...kuzis?

Nadam se da uspijes izvuci novac pa da odes drugome jer ne zelim da takvi gadovi zarade novca,nek crknu od gladi... :icon_mad:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Kao prvo krivim tebe,jer mislim da je tri mjeseca ipak dug period a ti si se sada sjetio,ili da to bolje kazem...tri mjeseca neces nista da poduzmes???
Iskreno neznam ko je ludji,ti ili on... :D

Odes mu fino i kazes da ukoliko ne zavrsi za recimo tri dana,da ti vrati novac ili dolazis sa inspekcijom na vrata...

VAZNO:Ukoliko mu budes zvao inspekciju,izostavi onaj dio price gdje si mu dao novac jer si i ti krivican ukoliko si platio a nisi uzeo racun jer ga sigurno nemas jer on nije prijavljen(radi na crnjaka)...kuzis?

Nadam se da uspijes izvuci novac pa da odes drugome jer ne zelim da takvi gadovi zarade novca,nek crknu od gladi... :icon_mad:
Svaka cast zemo bas su mi rekli da sam 9i ja kriv ako sam mu dao pare... Kad sam jednom,vrsnom majstoru rekao za problem al iskreno... Rekao mi je da ce mi za ISTE NOVCE napraviti isto.,al reko nek prodje jos koji tjedan dva mozda se predomisli al jbg.neki se nikad ne mjenjaju... probis....:smajli13:
 

SL7

Član
Ma kakva crna inspekcija i ta sranja,sud zajebancije ma pusti to,ako je lik alkos teski nikad nakraj neces izac.Uzmes auto natrag i to nek ti bude skola..On da je covjek zavrsio bi posao..Jedino tu sta jos mozes ako ima kakvu masinu uzmes ali dok on nije tu,platis mu pivu u radnji-samoposluzi,sve fino snjim a poslije toga on ce tebe trazit za masinu..pare-masina..masina-pare:icon_rolleyes:
Ali to je opet krivicno djelo:icon_question:
Teska situacija,ali se neisplati nista lose uciniti tu jer napad na lice imovinu zbog 2000 kuna samo mozes pogorsat situaciju +++sud++kazna++2000 koje si ulozio..
Misli na poslijedice prije nego ista ucinis:smajli21:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ako ćeš misliti na posledice prije nekog zategneš šakom u glavu, nemoj to nikad uraditi!;)

Baš tako :D

Poslije njanjanja nema kajanja.

Il čupaš pare kako god možeš ili halališ, trećeg nema. Ovisi o tvom materijalno-imovinskom stanju. Koliko ti znači taj novac i koliko ti znači izgubljeno vrijeme koje je auto boravilo kod tvog ''majstora''.
 
Član
ibizasa je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Ako ćeš misliti na posledice prije nekog zategneš šakom u glavu, nemoj to nikad uraditi!;)

Baš tako :D

Poslije njanjanja nema kajanja.

Il čupaš pare kako god možeš ili halališ, trećeg nema. Ovisi o tvom materijalno-imovinskom stanju. Koliko ti znači taj novac i koliko ti znači izgubljeno vrijeme koje je auto boravilo kod tvog ''majstora''.
Tako je nema posljedica!:icon_twisted: Nema halala a mozda i necu propast zbog novaca ali imam jako veliki princip! Koliko pjesacenja i tramvaja i buseva i zivaca na posao i natrag i kolioko ZIVACA ali ZIVACA i PATNJE koliko znoja sam morao proliti za te novce,nisu tolko vazni novci ali PRINCIP JE VAZAN!!!!:smajli10::smajli10::smajli10::smajli10::smajli10: Danas sam bio sa starim tamo i nema ga ici cu sutra opet al ja sam izgubio tako CETIRI MJESECA a ljeto prodje bez targe curica i vjetra u kosi zbog koga???
 
Član
buraz 4 km ili 2 eura ti je bomba kod nas u Sarajevu oko 300 km ti je Rpg fino stanes na propisnu udaljenost i zavrsis to . Kad je princip u pitanju ni 10 km nije malo.
 
Član
serialgf je napisao(la):
buraz 4 km ili 2 eura ti je bomba kod nas u Sarajevu oko 300 km ti je Rpg fino stanes na propisnu udaljenost i zavrsis to . Kad je princip u pitanju ni 10 km nije malo.
Zemo svaka cast to je kod vas ko i hljeb Da preciziramo radi se o dbl. fuss majstoru imena Ivan Lazicki misl. samo prezime nesto govori da lazz. Al teo stari je bio kod njega i dao novi rok al kad sam cuo kipio sam i sutio,al neka babo misli ak je on posten da je i raja al danas... raje nema znate na sto mislim.Vidjet cemo al sumnjam u dobar ishod ovoga kako da nazovem? Najiskrenije sroceno: Ove patnje!:smajli31:
 
Top