MOLIM VAS majstor upitan?!?!

MOLIM VAS majstor upitan?!?!

Član
Sta bi vi napravili da vam netko drzi auto a neradi na njemu iako je sve definirano unaprijed i ako je navedeni"majstor" uzeo dvije tisuce kuna unaprijed za materijal??? proslo je 3mj. molim samo promisljene i iskusne...
 
Član
zasto si dozvolio da auto stoji 3mj :icon_question:
ja kad sam lakirao auto stojao je oko mjesec dana, ja fino odem i ako nece da radi da vozim auto...i lik odradi...
ne znam sta bi ti rekao sad ti je cekati i dalje ili otici po pare i auto :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
zasto si dozvolio da auto stoji 3mj :icon_question:
ja kad sam lakirao auto stojao je oko mjesec dana, ja fino odem i ako nece da radi da vozim auto...i lik odradi...
ne znam sta bi ti rekao sad ti je cekati i dalje ili otici po pare i auto :cool:
a kako? vratiti novce? dobro kazes kako dozvoliti al tako zaboravis radis na terenu i...
prepustio sam starom kad sam zadnji put bio i vidio.. doslo mi je bolje da ne_o tome al lik se fino izvlaci njemu i prolaze dani... Sta da uradim?
 
Član
lepo mu zapreti da ukoliko ne krene sa radom da mu dovodis inspekciju,da imas svedoke,pa ce da promeni pricu i od tada mu svaki dan visi u radnji i gledaj sta radi,:cool:
 
Član
sreckoas je napisao(la):
lepo mu zapreti da ukoliko ne krene sa radom da mu dovodis inspekciju,da imas svedoke,pa ce da promeni pricu i od tada mu svaki dan visi u radnji i gledaj sta radi,:cool:
Fus majstor je u pitanju nema firme,nagal sam... Neznam dali si siguran moze li to da drzi vodu???:icon_mad:
 
Član
sreckoas je napisao(la):
pa moze,kako ne moze,u tom slucaju posto nema prijavljenu firmu moze jos vise da najebe
ja bi radie nekome dao 100e da mu ode objasniti sa svojih 150kg nego da sam trosim rjeci znas onu: "Neki su otisli pa nikad se ne vratili":icon_twisted:



sreckoas je napisao(la):
pa moze,kako ne moze,u tom slucaju posto nema prijavljenu firmu moze jos vise da najebe
ja bi radie nekome dao 100e da mu ode objasniti sa svojih 150kg nego da sam trosim rjeci znas onu: "Neki su otisli pa nikad se ne vratili" :icon_twisted:
 
Član
ja sam imao slican problem i samo forsiranje moze pomoci ja bi mu dva puta dnevno isao, zvao ga i mislim da b i i uradio na kraju. a ne znam jesi li kad sjeo i fino popricao sa njim ako nisi to je prvo reci da nema vise cekanja i daj mu neki normalan rok da zavrsi poslije toga dolazis po auto i lovu i tako i uradi ako ne zavrsi.
 
Ako imas zivaca dosadjuj mu stalno . . . meni bi puko film davno! A u ostalom ako vec radi na divljaka, zaprijeti mu inspekcijom! Ko mu mater, kad je vec uzeo pare, sto ne radi! Ima takvih fusera svugdje!
 
Član
adi6 je napisao(la):
ja sam imao slican problem i samo forsiranje moze pomoci ja bi mu dva puta dnevno isao, zvao ga i mislim da b i i uradio na kraju. a ne znam jesi li kad sjeo i fino popricao sa njim ako nisi to je prvo reci da nema vise cekanja i daj mu neki normalan rok da zavrsi poslije toga dolazis po auto i lovu i tako i uradi ako ne zavrsi.
Eh da vec sam ja sjeo snjim dva puta i ista prica zvao ga u pocetku presto se javljat te promjenio broj kasnije,koji nemam naravno.. I da dosadjivo bi da neradim na terenu a i da sam mu blize...katastrofa zivci pucaju a bojim se ak odem tam da nebu dobro:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Isti problem sam i ja imao ...


Znaci mijenjao sam motor u svom fiatu, koristio sam autic kojegg je stari prije vozio forda ... i odvezem majstoru fiata , kaze bice za 10 dana .. poslije 10 dana zove kaze nije to to .. treba neke podizace ovo ono , i to se oduzi na 3 mjeseca , i dolazi do problema gdje nam je auto potrebno za posao a fordu table izasle ... lijepo BICE , BICE , BICe .... oduzilo se do augusta .. znaci od 8 mjeseci lik drzi auto ... furka je bila motor uvijek otvoren tam vam ...


Sve kad smo izracunali sto smo uzimali nove djelove oko 1800 KM , i plus ruke et 300 KM ... stari molio za auto , fkt molio ...




I dodje taj dan kad je auto sastavljeno , stari popizdio ... koliko smo duzni , kaze 2100 KM ...

I lijepo stari , kako su fordu izasle tablice pa do dana preuzimanja svaki dan po 50 KM rekao mu da ce naplatiti , sve se na kraju svelo na nekih 200 KM sto je stari dao fakticki za gume :)


Sjednemo u auto , i pravac ovlasteni servis novi motor u roku 24 h bio upakovan i evo sluzi bez ikakvih problema ...




Sad u garazi imam ispravnog fiata , i rezervni motor s puno novih djelova koje smo kupovali :) :)

Ja sam problem tako rijesio .... :cool::cool:
 
Član
cuj kako vratiti pare , pa to su tvoji novci znaci ti si dao za svoje auto on nije poceo ni raditi , fino odes kazes mu auto mi treba hitno za 10 dana ako mozes uraditi uradi ako ne mozes daj mi pare i auto vozim, kraj price msm cuj kako to su tvoje pare i tvoj auto...to je lijep nacin...
a ako je on bezobrazan onda ima drugih nacina naravno, ali to je zadnji izbor ako je fus majstor nije budala ;)
 
Član
gle sad imam isto doma forda kojeg povremeno provozam i kojem uskoro istice rega stari ima svog i bas ga briga da ga mogu saljetati bi al da sam hladnokrvan da mi dozvoljava priroda posla i da mogu pokrivati kilometrazu razapet na dva grada jdnst.nemogu! Mozda je jedino rjesenje da odem tamo a sad kako ce ispasti neznam...:icon_mad:
 
Top