Molim pomoc

Molim pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemam, ali znam da je lopov svjetski, sa mnom se kacio, pa nije prosao dobro..Otprilike na isti fazon..No na kraju je kao i svaki drugi prevarant umro pa ozivio i vratio pare i jos nadoplatio za moj dusevni bol...
 
Član
Pa Bgm nece proc tek tako pa makar, nisam ni ja novac nasao, i jako cijenim svaku novcanicu da bih je ostavio nekoj varalici
 
Član
Jbg valjda će se nekako riješiti, ali eto nek bude za nauk ubuduće.. Ja te transakcije samo plaćam pouzećem, vidim jel to to što smo se dogovorili i onda platim..
 
Član
zato je ako ikako moguce lice u lice obavit transakciju...ne bih nikad tako obavio riskantno kao ti...imam i ja profil i obavio sam bruku kupovina -prodaja al sve face to face i u vecini slucajeva je neko bio sa mnom..previse vjerujes ljudima a svak danas gleda da te zajebe...to ce ti bit dobra lekcija u zivotu ako ne nadjes lika..a ako ga nadjes zabij mu taj iphone laznjak u usta...
 
Član
Vidi sa nekim iz Srebrenika nek ode da kao pogleda neki mobitel.. tj da saznamo gdje zivi, pa cemo otic zajedno. Nije problem;)
 
Član
Jednostavno mi je nevjerovatno kako ljudi nisko padaju i dokle to ide sve...
Danas sam bio spreman da odem i onda sam skontao sto da pravim sebi probleme i skupljam krivicne prijave, kada treba da apliciram za poslove sa VSS, ne treba mi to nikako. Pokusat cu rijesit ovako na telefon sutra, ako ne podnijet cu prijavu u policiju, pogurat malo da se nadje, podic tuzbu, unajmit advokata pa otic u trosak za advokata, al ce papak dobit sta je zasluzio, dosta je vise levata sto maltretiraju normalne ljude. Dokle smo mi dosli da se vise ne moze komsiji vjerovat pa to je tuga, iz dana u dan sve veci papanluk, citav svijet se civilizuje, a mi sve gori.
off
Ja danas kad sam cuo da jedan student, covjek koji ide na Ekonomski fakultet u Sarajevu pod cijim je okriljem otisao u Bec, te se isti popeo na crkvu u sred Beca i poceo okujisat(uciti Ezan) ja sam se zgrozio. Odavde se treba sto prije noge uhvatit
 
probaj napravit neki novi profil na FB i nek ti kaze odakle je tacno, ja ti mogu pomoc da ga nadjes ako je iz Srebrenika
mene da je zezno, naso bi ga i obriso mu profil kod Boga a ne na piku, mogu ti pomoc da ga nadjes ali ne bi se licno nalazio sam s njim, ipak nije moj problem, zato ubuduce transakcije vrsis u 4 oka, ja nikad nisam slao postom i nikad i necu...
cak sam ga i ja pito za zamjenu za taj iPhone ali mi nije nista odgovorio
 
Član
druze,mene je lik probao izlevatit,znam ga iz djetinjstva,za fotoaparat,navodno narucio iz svicarske nikon d40,kasnije se ispostavilo da je to njegov sa 80 HILJADA ispucanih slika, i vec je bio na izdisaju...vratio mi pola para,za ono pola ga ganjao mjesec dana,i odem mu na vrata,popricam sa starim,kazem mu da ima 5 dana da mi vrati svu lovu il ce kuci krvav doci....za 2 dana me zove i kaze da je skupio pare,i to iznenada:D
pouka: nikom ne vjeruj,a meni ne bi bilo zao nasuti gorivo i otici "popricat" s tim likom
ako nista,ima neki drug nekog dizela:D
 
Član
Ja poslao neki dan u Ključ moto odijelo...zvao me lik, sve se fino dogovorili, poslao ja odjelo brzom poštom...lik se nejavlja..vratili mi odjelo..mamicu mu ***** neozbiljnu
 
Član
Yellow je napisao(la):
Ja poslao neki dan u Ključ moto odijelo...zvao me lik, sve se fino dogovorili, poslao ja odjelo brzom poštom...lik se nejavlja..vratili mi odjelo..mamicu mu je*em neozbiljnu

Kome si poslao u Ključ??
Imas li ime?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top