molim komentare...

molim komentare...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljuboje je napisao(la):
narode,ja sam nesto izvodio u svojoj baraki...pa me interesuju komentari...
samo da znate da ja hocu nesto sto nema niko...nesto kao fan car,kao neko blentavo auto... :icon_smile:


svidza mi se sto je uredno super;)
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Niste ni svjesni sta nam Ljuboje sprema sa kecom,bice tu jos iznenadjenja:icon_smile:
:icon_smile: samo da znate da je vlaca moja desna ruka oko tuning-a
keca...
vlaca moras i ti poceti tjunirati svoj MPI... :icon_smile:
 
Član
ma znas i sam da ne moze,ne da Rade,zato cu ja da pokusam da zaradim i da skupim neke crkavice pa da kupim nekog solidnog kecmana ili nekog matorog Civica:lol:
 
Član
vladica85 je napisao(la):
ma znas i sam da ne moze,ne da Rade,zato cu ja da pokusam da zaradim i da skupim neke crkavice pa da kupim nekog solidnog kecmana ili nekog matorog Civica:lol:
jebo li te...znas ti vec ko....kupuj nesto pa da sredjujemo...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Heh meni se svidja,rat style je bas rijedak na ovim prostorima

Schumi gdje ti zivis pa je rijedak? 60% golfova (1 i 2) izgledaju ovako ili gore...

Nemoj te se ljutiti ali je tako...
 

EJ2

Član
meni se u sustini svidjaju tako te drvene aplikacije, ali bih uzeo nesto tamnije da izgleda malo otmjenije... ali volan nikako ne bih na tu foru, ne znam, jednostavno mi se ne svidja ali to je moj ukus

ali inace mi se svidja, samo nek' se radi
 
Član
ljuboje je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Niste ni svjesni sta nam Ljuboje sprema sa kecom,bice tu jos iznenadjenja:icon_smile:
:icon_smile: samo da znate da je vlaca moja desna ruka oko tuning-a
keca...
vlaca moras i ti poceti tjunirati svoj MPI... :icon_smile:

Imam i ja MPI-a i ziva qrca ( da se tako izrazim ) ne mozes iz nje izvuci, mada ce mi leek iz grcke poslati dijagrame, popise i manuale kako nasarafit turbo na nju, on je izvuko iz nje 220ks na 1.8 bara, ali doslovno motor puca od snage...tj. ne da przi gume, nego bas PUCA :cool::lol:
 
Član
u ravu si Tibore,koncepcija motora je malo zastarjela(ohv) i malo je tromiji na nizim obrtajima al inace vrlo solidan i robustan motor koji se budi tek izmedju 3 i 4 hiljade rpm i ima solidna medjuubrzanja u 3 i 4 brzini,kod mene je inace i crveno,68ks:icon_smile: malo vise trosi po gradu(oko 10l) a na otvorenom sam zadovoljan(izmedju 5,5 i 6,5 l u zavisnosti od tempa voznje). a sto se tice turba u fabiji to bi volio da probam i kod sebe,kad stavis turbo u svoju javi impresije,bas me interesuje kako ce to da ispadne:cool:
 
iskreno taj stil mi se nesvida,al bitno je da se tebi svida.
kad sam poceo raditi svi su me upucivali na german style,ali ja volim kako s foruma kazu plastika tuning,sto cu i uradit na proljece sad je na german stylu

pozz........vazno je da se tebi svida;)
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
iskreno taj stil mi se nesvida,al bitno je da se tebi svida.
kad sam poceo raditi svi su me upucivali na german style,ali ja volim kako s foruma kazu plastika tuning,sto cu i uradit na proljece sad je na german stylu

pozz........vazno je da se tebi svida;)

;) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top