molim komentare...

molim komentare...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
narode,ja sam nesto izvodio u svojoj baraki...pa me interesuju komentari...
samo da znate da ja hocu nesto sto nema niko...nesto kao fan car,kao neko blentavo auto... :icon_smile:


 
Član
:icon_cry:
odoh sada sa sjekirom u auto! :icon_smile:
ja pratim ove stylove




ovako auto,kada prodje pored tebe,ne govoris;"auauuu",vec legnes na asfalt od smijeha...:lol:
 
Član
pa onda uzmes 10 kila farbe razlicite i zamazes ga citavog ili stavis razlicite boje vrata,haubu,gepek,blatobrane itd. i svi ce ti se smijati ili uradis neke natpise na njemu, a mogli bi i neki cvjetici ... eto par prijedloga :lol:
 
Član
arminnn je napisao(la):
ja se okrenem al na drugu stranu :lol::lol::lol:

uaaaa za komentar :icon_smile:

kada vas budem pobjedjivao na stylingu,onda ce te plakati... :icon_cry:
a do tada se :lol: ...smijte...
(sala ,naravno...)
 
Legend
kad vec volis tako .... pukni malo na rat style :D


baci pogled na felgice :D

dscf3780smalldm5.jpg
 
Član
enesss je napisao(la):
kad vec volis tako .... pukni malo na rat style :D


baci pogled na felgice :D

dscf3780smalldm5.jpg

[/quot
jooj mrak!!!ma baci cu se ja,ali sa sprata!!!
sve je extra samo da je blizi zemlji...
ali to je to,sloboda tjuniranja...radi sta hoces,sve je dozvoljeno...
 
Član
Heh meni se svidja,rat style je bas rijedak na ovim prostorima pa mislim da bi privlacio dosta paznje.Bar felgi imas,zakucas ga u pod,brusilicom izbrusi haubu i zaljevaj sa vodom i soli nek zahrdja i bices glavni :cool:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Heh meni se svidja,rat style je bas rijedak na ovim prostorima pa mislim da bi privlacio dosta paznje.Bar felgi imas,zakucas ga u pod,brusilicom izbrusi haubu i zaljevaj sa vodom i soli nek zahrdja i bices glavni :cool:

schumi,svaka cast!!!
 
Član
momak ti radi sto ti srce zeli i neslusaj nikoga,ako ti hoces voziti auto sa cvijeticima(dajem primjer) vozi brate mili bitno je da si ti sretan a a ko to dobro prezentiras i drugi ce to lijepo prihvatiti!!!;););)


svasta je proslo u iovom svijetu auta tako da smo se svega nagledali sad po mom misljenju se trazi nesto cudno i za ostale zanimljivo!!!:icon_confused::icon_confused:


znam da se vecina neslaze ali to je moje misljenje!!
 
Član
gogo GTI je napisao(la):
momak ti radi sto ti srce zeli i neslusaj nikoga,ako ti hoces voziti auto sa cvijeticima(dajem primjer) vozi brate mili bitno je da si ti sretan a a ko to dobro prezentiras i drugi ce to lijepo prihvatiti!!!;););)


svasta je proslo u iovom svijetu auta tako da smo se svega nagledali sad po mom misljenju se trazi nesto cudno i za ostale zanimljivo!!!:icon_confused::icon_confused:


znam da se vecina neslaze ali to je moje misljenje!!

stvarno ozbiljan komentar...
svaka cast...
 
Član
Dobar Rat mamu jebe tako da se ti buraz malo zadaj po otpadima, trazi stare djelove za keca ima toga (ako ti treba pomoc posalji PM) vanjstinu radi kako ti dusa a unutrasnjost i svi ovi dodatci treba da budu sa staris keceva, vw i ostalih sestrinskih automobila...pozz
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Dobar Rat mamu jebe tako da se ti buraz malo zadaj po otpadima, trazi stare djelove za keca ima toga (ako ti treba pomoc posalji PM) vanjstinu radi kako ti dusa a unutrasnjost i svi ovi dodatci treba da budu sa staris keceva, vw i ostalih sestrinskih automobila...pozz

iskreno ja hocu nesto izmedju german i rat styl-a.
vidjece te uskoro dok objavim fotke...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top