MOLBA ZA PS MAJSTORE

MOLBA ZA PS MAJSTORE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
jarane poslusaj me .. uzmi i ispoliraj dobro te felge.. i onda samo crveni rub onaj jaki .. ima da extra izgleda .. nemogu ti to stavit sad na auto .treba veca slika i profil auta sa strane .. al evo ovako samo ivicu ofarbaj

55a4c31af32ff2a2ceb8f3b8b14bd099.jpg
 
Član
za fals nece biti problem , malo ce biti teze ostatk ispolirati , ali brate ova zadnja slika izgleda jako dobro
 
Početnik
koki+ je napisao(la):
za fals nece biti problem , malo ce biti teze ostatk ispolirati , ali brate ova zadnja slika izgleda jako dobro

pa normalno kad ja radim ..hhe ..jos samo da je dobro felgu ispolirat da bude ovaj unutrasnji falc ko shpigla da se mozes ogledat na njemu i onda ovu ivicu u crveno ofarbat;)
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
za fals nece biti problem , malo ce biti teze ostatk ispolirati , ali brate ova zadnja slika izgleda jako dobro

pa normalno kad ja radim ..hhe ..jos samo da je dobro felgu ispolirat da bude ovaj unutrasnji falc ko shpigla da se mozes ogledat na njemu i onda ovu ivicu u crveno ofarbat;)

ma bila je unutra sjajna ko ogledalo,samo falc trebalo spolirati,,al jbga kad je majstor stavljo zastitu na pod isprskao felu katranom i ja malo sa acetonom probao skoidati i samo sjaj nestao i jos gore napravio,,:icon_mad:bem ti majstore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top