MOLBA ZA PS MAJSTORE

MOLBA ZA PS MAJSTORE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

po meni je najbolje ona prva verzija, sto je sandi_azra odradio :D
:cool:
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

sub3r je napisao(la):
po meni je najbolje ona prva verzija, sto je sandi_azra odradio :D
:cool:

pa je dobra sad poredim da vidim koja je nabolja,,,mozda samo srce crno falc i ostalo ispolirati bez crvene uopce??:icon_question:
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

o tome najbolje ti znas... po meni sa crvenom ivicom je pun pogodak ;)
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

sub3r je napisao(la):
o tome najbolje ti znas... po meni sa crvenom ivicom je pun pogodak ;)

vidjet cu sta je i najbolje a i da nije tesko uraditi..hvala za sugestije i ljudima sto su pomogli;););)
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

sandi_azra je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
o tome najbolje ti znas... po meni sa crvenom ivicom je pun pogodak ;)

vidjet cu sta je i najbolje a i da nije tesko uraditi..hvala za sugestije i ljudima sto su pomogli;););)

¸to se da + ili se plati kahva onima koji su pomogli :lol::lol::cool:

a ima li ko sad dobre volje da mi ostavi ove zadnje sto su uradene crvebo crno skroz na auto

http://www.bhtuning.com/foto/39501a18e6923126da65a4ac0b7f2f1f.jpg

drug dao sam vec plus,,,i kad dode red na tebe kaze ispuco sve za danas,,,a naravno da ces dobiti plus prvi naredni,,,nisi to morao ni napominjati,,,a za pice reko da ce biti ako se vidimo kad;);)
 
Početnik
najbolje bi bilo da imas sliku auta al da su felge ciste .. ja uradim obe na autu .. ovako nece dobro ispast
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
najbolje bi bilo da imas sliku auta al da su felge ciste .. ja uradim obe na autu .. ovako nece dobro ispast

neam drug takve slike,samo taj dan slikavao,a treba ih malo i polirati,,,uradi na tim pa kako bude ,,orijentacije radi
 
Početnik
evo ovako bolje nemoze na ovoj slici .. nadam se da ce valjat

d8eac65f88524bbfeb4f11a267dcba82.jpg
 
Član
hvala svima koji su pomogli,,posebno sandy i taaky sto su to odradili,,sad ima da razbijam glavu uraditi ovo il ne:icon_question:
 
Član
koki+ je napisao(la):
ovo sam ti htio i javiti nemoj skroz u crno, fals ispoliraj a ako treba pomoc javi

sta mislis crno u sredini ,,polirani falc,,i rub u crveno kao na prvoj slic:icon_question:moze da neko tao stavi na auto da vidim kako cuci,,znaci sto je sandy prvu sliku uradio,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top