MOLBA ZA PS MAJSTORE

MOLBA ZA PS MAJSTORE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo imam neke 'sulude' misli na umu pa bi da vidim kako bi to izgledalo,,,

ako ko moze pomoci ,,,ziv i zdrav bio:lol:

znaci da mi ove fele (ats cup) prefarba ovako

znaci rub felge u crvenu boju,,ne cjeli falc nego samo rub znaci,,a ostalo u crnu boju,,al znaci da ima sjaj i sve,,hvala ko pomogne

ef80f03c9d48d044ece2992615e71df2.jpg
 
Početnik
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

evo ja sam ti uradio na brzinu.. nije bog zna sta al mislim da si ovako zamislio IL?

3cb44ce477fb12a22af7a1e20418a3c3.jpg


;)
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

sandi_azra je napisao(la):
evo ja sam ti uradio na brzinu.. nije bog zna sta al mislim da si ovako zamislio IL?

3cb44ce477fb12a22af7a1e20418a3c3.jpg


;)

hvala dobro si uradio,,,blizu je al nisam tako mislio,,,znaci cjeli rub od gume do falca.. to je oko 1 cm od gume ,,a ne pola...kao gore sto je stavio ovo felgu od 'rale cazin',,,,
vidio si i ti,,,pa ako bi mogao tako da uradis posto vidim da to dobro radis..
http://www.bhtuning.com/attachment.php?thumbnail=28983
evo ovako
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

evo sacu ti ja probat to uradit..mislis citav ovaj rub u crveno ...ovo gdje su oni do pola crveno uradili..a ostatk sve crno ???
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

de ispoliraj fals , ili navrni da vidis kako je ispalo kod mene , mozes sam to uraditi , pomocu ti i ja
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

Taaky je napisao(la):
evo sacu ti ja probat to uradit..mislis citav ovaj rub u crveno ...ovo gdje su oni do pola crveno uradili..a ostatk sve crno ???

Jest znaci jos malo crveno do ivice,,, i onda falc i ostalo crno,,
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

jesi nesto vako mislio..meni vako nije lose...samo sto sam mogo bolje odradit..ovo je bilo na brzinu


ups ..greska je bila evo ponovo ...
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

Taaky je napisao(la):
jesi nesto vako mislio..meni vako nije lose...samo sto sam mogo bolje odradit..ovo je bilo na brzinu

e bas tako sam mislio samo i ovo sto si ostavio sivo i to u crnu boju isto ,,jos malo dotjerivanja, al sad imam sliku kako izgleda,,hval drug imas pice ako se nekad sretnemo;)

koki+ je napisao(la):
de ispoliraj fals , ili navrni da vidis kako je ispalo kod mene , mozes sam to uraditi , pomocu ti i ja
nisam te drug razumio,,,ispoliracu falc al ja ga kontam farbat u crnu isto znaci sve crno samo rub crvena
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

drug..ako oces i to ti mogu odradit..molo je ovo malo ljepse..al sam nabrzinu radio..pa je malo crvena krivudava
 
Član
RE: MOLBA ZA PS VIRTUOZE

Taaky je napisao(la):
drug..ako oces i to ti mogu odradit..molo je ovo malo ljepse..al sam nabrzinu radio..pa je malo crvena krivudava

ajd drug ako mozes odradi i tak,,hvala;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top